Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi csináljak ha 28 éves...

Mi csináljak ha 28 éves vagyok, és soha nem voltam semmi szórakozóhelyen, és megbántam?

Figyelt kérdés
Sajnos soká értem meg nagyon, meg társaság se volt hozzá. Meg régen nem is érdekelt. Így csajaim se voltak sose. Mi csináljak? Most már mindennek vége, a világ soha nem lesz olyan mint régen volt. Soha nem lehet már gondtalanul élni.

2021. márc. 24. 10:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem is nyaraltam meg semmi.
2021. márc. 24. 11:00
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Hidd el nem szórakozóhelyről lesz csajod, legalábbis a környezetemben nem onnan jöttek össze az emberek.
2021. márc. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De legalább alkalmik lehet sikerültek volna. Az is jobb mint a semmi.
2021. márc. 24. 11:01
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

Azért nem 200 éves vagy. Én voltam pár alkalommal, felejtős. Magabiztos alfának kell lenni ahhoz, hogy úgy kapkodd össze a nőket mint korona vírust. Szóval attól, hogy eljártál volna még nem biztos, hogy lett volna nőd ha nem mersz oda menni hozzájuk:D


Ha pedig random le tudsz szólítani lányokat akkor bulin kívül is tudsz szerezni. Én kb. összesen egyszer táncoltam lánnyal buliban. Numerám 1x lehetett volna egy kb. 30 éves nővel aki rám nyomult de 18 évesen ez annyira nem vonzott így elmenekültem.


Számomra felejtősek voltak, nem tetszettek, többet nem is akarok menni. Tudok barátnőt szerezni ha akarok.


Ha nőt akarsz először legyen egzisztenciád. Sportolj, plusz kommunikálj értelmesen, határozottan de kedvesen.

2021. márc. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha lesznek újra fesztiválok érdemes arra spórolni! :D
2021. márc. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!