Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A te szüleid hogyan ismerkedte...

A te szüleid hogyan ismerkedtek meg?

Figyelt kérdés
Hol találkoztak először? Úgy szeretnék így estére love story-kat olvasni :)
2021. márc. 24. 22:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nem egy nagy love story:

Ahova apukám járt pékségbe, ott elkezdett dolgozni anyum. Elkezdtek egyre tobbet beszelni, blabla... Aztan osszejottek

2021. márc. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
És ezzel mi a baj, első? :) Szerintem tök jó ez is. Ma már nem tudnék ilyet elképzelni.
2021. márc. 24. 22:59
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Édesapám buszsofőr volt a hetvenes években, édesanyám meg pont azzal a busszal járt :)
2021. márc. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%

Anyu éppen dolgozott az út mellett,mikor apu lefékezett mellette kamionnal.

Csak ennyit kérdezett mennyi egy komplett egész?

Mire anyu...neked ingyen is adnám de a főnök azt mondta 120 ft ot kérjek a dinnye kilójáért.

Hàt így lettem én.

2021. márc. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten ugyanabból a faluból származnak, óvoda óta ismerik egymást, általános iskolában is osztálytársak voltak és nyolcadikban egyébként jártak is, de mikor középiskolások lettek és apukámék elköltöztek, megszakadt a kapcsolat. Aztán jó 10 év múlva tök véletlenül találkoztak (már egy városban) és összejöttek.
2021. márc. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Jókat írtok, mindenkinek ment a zöld! Jöhetnek még!
2021. márc. 24. 23:14
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
munkahely
2021. márc. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
80%

Édesapámnak a barátja bemutatta saját barátnőjét. Úgy megtetszett neki, hogy 3 hónap múlva már oltárhoz vezette, édesanyámat.

Ez 1948-ban volt.

2021. márc. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%

Mindketten pincérek voltak, egy helyen dolgoztak.

Érdekesség: én és a párom szintén munkahelyünkön ismerkedtünk meg, viharokkal teli kapcsolatunkból végül 3 gyerek született és nőtt fel, 33 éve együtt vagyunk.


Édesapám fiatalon meghalt, anyám újra férjhez ment, nevelőapámmal is a munkahelyén ismerkedett meg: anyu felszolgált egy presszóban, fater a vendége volt. Anyám húga nevelőapám öccsével esett szerelembe, idén lesznek 44 éves házasok.

2021. márc. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal izgalmasabb viszont az anyai nagyszüleim megismerkedése a II. VH után, igazából csak annyit tudok belőle, amennyi szájhagyomány útján fennmaradt. Nagyapám pesti fodrászinas volt, nagymamám egy szabolcsi kis faluban élt. Egy újsághirdetésben kínáltak eladásra valami fodrászkelléket és dédapám a nagyapámat küldte érte a szabolcsi kis faluba. Hogy pontosan hogyan botlottak ott egymásba azt nem tudom, sajnos. (#9 voltam)
2021. márc. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!