Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az hogy lehet, hogy valaki...

Az hogy lehet, hogy valaki rajta van egy iskolai kirándulós képen és tényleg abba a suliba járt általánosba, és beírom az iskola nevét képek stb. mindenkiről vannak adatok, dehogy az a gyerek odajárt volna arról nincs semmi ez hogy lehet?

Figyelt kérdés

2 éve láttam, a tanári melletti falon van kinn a kép, ráadásul azért csodálkoztam mert tudom ki az az illető és nagyon nagyon messze lakik attól a helytől, hogy oda járjon suliba főleg általánosba. És még az is érdekes, hogy amikor láttam a képet 2 éve nyár végén(voltam suli nézőbe, azt tablókat is nézegettem) utánna akkor október elején láttam az illetőt itt a városban ahol én lakok, tudom hogy most jönne a jogos kérdés hogy talán elköltözek és mit kérdezketek hülyeségeket?

De azt tudom a fiuról, hogy most lakás otthonban él. Szerintem nekem az a tippem, hogy 2 éve került ide, és pont láttam még abba a suliba képen ahová járt mielőtt állami gondozásba került.



#érdekes #kirándulós kép #elkerülés otthonról
2021. márc. 25. 10:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Miért is lenne kint a neve az interneten? Attól még hogy rajta van egy képen... Én millió versenyes, kirándulós képen rajta voltam, de ha beírod a nevemet, nem hoz ki semmit
2021. márc. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!