Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem merek profilképet feltölte...

Nem merek profilképet feltölteni, miért?

Figyelt kérdés

2 kép van fent, egyik 15 éves és az arcom nem látszik, a másikon igen, kb. 6 éves kép, de az fekete-fehér. Már páran szóltak, hogy jó lenne ha raknék ki normálisat, de hatalmas görcs van bennem, hogy mit fognak szólni az emberek? Most csináltam egy képet, ami tetszik. De félek megszólnak, hogy túl van szerkesztve, nem így nézek ki élőben. Amúgy egy filter van rajta, mert anélkül hulla sápadt vagyok.

Egyébként nem vagyok csúnya, mielőtt valaki feldobná a labdát, csak egyszerűen félek az emberek véleményétől. Nincs túl sok önbizalmam. Ti nem féltek kirakni képet, miért csak én vagyok ilyen?



2021. márc. 25. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Tegyél ki nyugodtan egy olyan képet, amin önmagad vagy. Te sem szívesen beszélgetnél olyannal, aki teljesen más képen, mint élőben.

Senki sem tökéletes, de ennek ellenére szeretjük és elfogadjuk egymást. 😊🤗

Sokáig én is féltem képet feltölteni, de igazából aki közel áll hozzád, annak nem lesz vele baja, aki pedig emiatt beszól, az annyit is ér. 😃

2021. márc. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy és igazad is van! 😊
2021. márc. 25. 11:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Töccséfee
2021. márc. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj bele, te emlekszel ra, mikor toltott fel uj profilkepet az egyik ismerosod?

Az emberek a sajat eletukkel vannak elfoglalva. Ha esetleg nem tetszik nekik, 1 mp mulva tovabb gorgetnek, masnapra meg el is felejtettek a kepet.

2021. márc. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!