Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Találkoztatok már bunkó...

Találkoztatok már bunkó biztonsági őrrel?

Figyelt kérdés
Jöhetnek a sztorik

2021. márc. 27. 01:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
67%
#10, tény, belőlük is sok van. Akik a világ legtermészetesebb dolgának hiszik, hohy oda mennek, ahova akarnak.
2021. márc. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
A biztonsági őr ne legyen rasszista annyira, hogy mindenkit úgy kezel, mint egy darab szart.
2021. márc. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
A helyi Rossmann-ban volt egyszer "szerencsénk" egy bunkó és lekezelő biztonsági őrhöz. Barátnőmmel egyből suli után bementünk, hogy a sulis karácsonyi ajándékozásukhoz nézzünk ajándékot. Csakhogy bemenetelkor besípolt a lopásgátló és hiába furakodott ki gyorsan mellettünk egy vásárló, aki már fizetett, a biztonsági őr csakis velünk foglalkozott. Vagy 3x ki és beküldött minket (természetesen mindenki láttára és jó hangosan beszélt, hogy tuti hallja mindenki), majdnem ki is pakoltatta a táskánkat. Közben meg az orra alatt morgott ránk. De egyszer sem sípolt újra a cucc. Utána meg végig követett minket a hapi, a többi vásásló már meg is szűnt létezni számára. Nagyon kínos volt, 16 körüliek lehettünk és úgy éreztük magunkat, mint a bűnözők.. pedig semmi rosszat nem csináltunk! Végül nem vettünk semmit, és szerencsére kifelé menet már nem sípolt, de attól még mindig furán éreztük magunkat.
2021. márc. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Szigeten 2001ben volt olyab biztonsági, aki tök jó fej volt, és rendet teremtett. De olyan is volt, aki a részeg, de mindneki számára ártatlan emberek igazolványait elvette, eltörte és levágta a szalagot a kezükről.


Szerencsére látta ezt az előadó és átadta a haveromnak a stage passot, hogy benn maradhasson a Szigeten, ha már heti jegyet váltott.


Sokan,akik vissza akarnak élni a hatalommal, azok olyan munkát választanak, ahol ezt megtehetik. Egyik a rendőr másik a biztonsági őr.

2021. márc. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

10, 11! Na ja, ezt én is tapasztalom, mindennek két oldala van :D :D


13. Ilyenkor ez kotelezo eljárás, de nem a többi vásárló szeme láttára kellett volna megaláznia Titeket. Tenyleg nagyon bunkó volt :/

Sajnalom. De ha nem loptok, nincs mitől felni. Időnként amúgy is besípol.


14 az erős túlkapás :D levagja a szalagot :D :D Amúgy egyet értek, könnyű visszaélni a hatalommal ezekben a munkakörökben.


Többiek! A Ti válaszaitok is nagyon jók. :D


Köszönöm mindenkinek!

2021. márc. 27. 11:17
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem.
2021. márc. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Aki otthon ül a gép előtt, az nem is fog ilyennel találkozni.
2021. márc. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mint Jean-Claude Van Damme-ot összehasonlítani Kabos Gyulával! Különbözőek! Kell a tekintély, ami viszont személyiségbeli probléma!
2021. márc. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Arany barátom az nem úgy működik, azt majd én eldöntöm kivel hogy viselkedek
2021. márc. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Diákként futár voltam. Odamentem egy irodaházhoz, kezemben a csomaggal, ami egy szatyorban volt.

Az őr meg pökhendien közölte, hogy ő nem enged fel, nem telefonál fel, és nem megy fel senkiért. És át sem veszi. Oldjam meg. Megoldottam, visszavittem.


(Ne okoskodj, hogy miért nem telefonáltam én! Akkoriban a mobiltelefon olyan ritka luxuscikk volt, mint most a Rolex óra.)

2021. ápr. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!