Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha egy Facebook ismerősömről...

Ha egy Facebook ismerősömről akivel egy környéken lakunk ,de nem mehet most ő se ki meg én se ,de meg szeretnék tudni több mindent, hogyan írjak rá messengeren? Már egyszer régebbe dumáltunk akkor leráztam, most hogy jelenkezzek be nála újra?

Figyelt kérdés

2021. márc. 29. 09:40
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kiegészítve: Meg szeretnék róla tudni több mindent és szeretném, hogy jól elbeszélgessünk.
2021. márc. 29. 09:42
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

Ha valaki lerázott a múltban, én utána már nem beszélgetnék vele. Eleve furcsa, hogy úgy írod, hogy "többet szeretnék tudni", mintha valami ócska CIA ügynök lennél. Másrészt miért beszélgetne olyannal, aki csak azért írna neki, mert nincs más?

A helyében nem válaszolnék, nem lennék annyira kétségbeesve, hogy mindenkinek visszaírjak.

2021. márc. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
"Szia! Van kedved beszélgetni?"
2021. márc. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Van más is, beszélget velem egy csomó ember nem azért írnék rá mert nincs más, hanem 1 év alatt változott a véleményem róla, és akarok már vele beszélgetni mert rájöttem, hogy őszintén érdekel...
2021. márc. 29. 09:56
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
Ha van egy kis esze, nem válaszol.
2021. márc. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Simán csak írj rá, de csodára ne számíts. Ha valóban normális, akkor már elvágtad magad nála.
2021. márc. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szia, mizu? Vagy a Szia,van kedved beszélgetni? a jobb?
2021. márc. 29. 11:18
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretne beszélgetni veled, mindkettőre fog válaszolni, ha nem szeretne, akkor egyikre se fog reagálni.
2021. márc. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Először is ne úgy írj rá valakire, hogy szia mizu?

Hanem inkább, szia mi újság veled? Rég beszéltünk.

Ez jobb kezdésnek, mint az, hogy szia mizu? Mert így erre nem sokan szoktak visszaírni.

2021. márc. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Írtam neki és válaszolt, sőt írta hogy holnap ír majd még és szívet is küldött szóval(:!!
2021. márc. 30. 07:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!