Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A volt feleségem egy becsülets...

A volt feleségem egy becsületsértö profilt hozott létre a nevemben Facebookon, és az összes ismerösömet bejelölte. Facebookon hiába jelentem, a profilt ki-be kapcsolgatja, igy nem tiltják le. Valakinek ötlete?

Figyelt kérdés
Rendörségi feljelentés megtörtént (de annyit is ér). Létezik bármilyen kontakt a facebook felé az automatizált jelentéseken kivül?

2019. ápr. 9. 05:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megkérni a többi ismerőst, hogy ők is jelentsék a profilt.
2019. ápr. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Így van, többi ismerősnek is írni ezügyben.

Azzal, hogy "be-ki kapcsolgatja" a profilt, nem hiszem, hogy el tudná kerülni a tiltást, mert az oldal gondol az ilyen esetekre is, mert valószínűleg nem ez az első ilyen eset.

Ha nincs eredmény, akkor feljelentés, hogy nevedben profilt hoztak létre és - úgy olvastam - jobb ha ismeretlen tettes ellen teszed a feljelentést, majd ők kiderítik, ki csinálta ezt.

Ha konkrét tettes ellen megy feljelentés, akkor ő meg visszatámadhat azzal, hogy megrágalmaztad...

2019. ápr. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Konkrétan ellene ment a feljelentés, az emailcim alapján valoszinüsithető+üzenetben is irta, hogy csinálhat még 100-at.


Kb 20 percekre kapcsolja be naponta többször, bejelöli az ismeröseim, rájuk ir. Többször jelentettem FBn, de nem reagált semmit.


Köszi a válaszokat, mindenkinek ment a pacsi

2019. ápr. 9. 06:41
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha belebogtatsz neki egy becsületsértésből adódó fizetési meghagyásos bírósági eljárást, úgy össze fogja magát húzni, hogy sosem látod többet.

Ez van, amikor még nem volt a joggal esete valakinek...szép nagy az arcocskája, és azt hiszi, büntetlenül bármit megtehet.

Addig is gyűjtögesd a bizonyítékokat, mindent. Ezek fognak számítani.

2019. ápr. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Írd ki a faladra, hogy "@[kamuprofil] egy álprofil, azért hozták létre hogy engem bemocskoljanak, kérlek tiltsátok és jelentsétek!"
2019. ápr. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha csak simán lementél a rendőrségre és feljelentetted, az semmit nem ér. Csinálj képernyőmentéseket és szerezz egy jó ügyvédet! Aztán a többit majd ő intézi.
2019. ápr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!