Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ezt így jogosan mondta, vagy...

Ezt így jogosan mondta, vagy hülyeség?

Figyelt kérdés

Beszéltem anyámmal, hogy végre jó lenne egy új telefon, és én egy iPhone 6s-t néztem ki magamnak. Erre elkezdett velem üvölteni, hogy amíg vele élek és ő is beletesz pénzéből, iPhone biztosan nem lesz, ugyanis mi nem vagyunk rongyrázók. Most erre mit mondjak? Tényleg rongyrázásnak minősül az, hogy szeretnék kipróbálni mást is, ráadásul egyre több embernek van ilyen telefonja?


17/l



2021. márc. 30. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ja és mennyibe is kerül ez és mennyit is adsz te bele?
2021. márc. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
50 ezer mert használtan vesszük és 42 ezret teszek bele, tehát neki 8 ezret kéne
2021. márc. 30. 17:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt van egy csomó 30ezer körül, és anyádnak nem kell beleadnia egy fillért sem.

[link]

2021. márc. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

*Amúgy lebeszélnélek az Iphonról, nem véletlenül adják el ilyen sokan.

Jobban jársz egy androiddal.

Sőt ennyi pénzért vadonatúj Xiaomit vehetsz amit meg sem közelít az iphonok nagy többsége.

2021. márc. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha megvan a fix összeg, hogy ő mennyit tesz bele, teljesen mindegy, hogy te milyen telefont szeretnél.
2021. ápr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!