Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan beszélgessek több...

Hogyan beszélgessek több emberrel?

Figyelt kérdés

Lehet furcsán hangzik meg sokan hülyeségnek gondolják, de én hiszek az ilyen spirituális dolgokban (sőt már egy - egy dolog be is vált)

Na mindegy , szóval hogy érjen el azt vagy mit kell csinálnom ahhoz hogy valaki akarjon velem talizni/ beszélgetni / ismerkedni anélkül hogy én mondanék neki valamit, tehát ilyen spirituális dolgon keresztül . Mert mostanában igazából a macskám az akivel beszélgetek és mással nem nagyon max 1 héten 1-2 szer pár szót váltok valakivel és annyi , és persze akkor is én kezdem a beszélgetést, és ez így már unalmas meg rossz is , pedig pont most van sok idom és találkoznek emberekkel de hat na :(



2021. ápr. 2. 16:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Az jó h spiri vagy, bár azt látom elég homályosan fogalmazol ekörül, de értelek. Csak fogadd el, hogy nincs senkid. Amit elengedsz, az a tiéd lehet, ha valamihez meg ragaszkodsz, el fogod taszítani. Azt az utat teremti meg magának az ember, amitől fel, és amit el akar kerülni.
2021. ápr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!