Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csúnya pletykákat terjeszt az...

Csúnya pletykákat terjeszt az exem rólam mindenkinek. Kamu storykat amik még jó bántók is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 4. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Meddig voltatok együtt?
2021. ápr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szólj neki hogy nagyon gyorsan állítsa le magát.
2021. ápr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit,ha látja hogy semmi reakciót nem vált ki belőled akkor felesleges csinálnia.Legalabbis én azt gondolom, hogy bosszantani akar.Aki tudja az igazságot rólad az úgysem hiszi el aki meg nem az úgysem számít 🤷
2021. ápr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt ilyen helyzet, olyan dolgokat terjesztett rólam az exem ami miatt a környéken kb az összes nő megutált. Hát én nem voltam rest én is mindenkinek hazugságokat terjesztettem+elmondtam róla mindent...annyira jól sikerült hogy el is kellett költöznie ebből a városból.
2021. ápr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Pasizz/csajozz be és felejtsd el. Velem is ez volt, minden közös barátunkat ellenem fordította. Nekem azóta lettek új barátaim, férjhez mentem s babát várok, ő meg öt éve egyedül van, angliában mosogat.

Azt hiszem ezt hívják karmának.

2021. ápr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyik ismerős csajjal volt ilyen, a férje (kb. fél évig voltak házasok, bár előtte jártak 4 évig), szóval válás után azt terjesztette, hogy azért vált el (ő), mert a felesége fűvel-fával k...válkodott. (Az igazság, hogy a nő adta be a válást, mert a férj egy gyökér f...sz volt, miután bevackolta magát a jómódú felesége szüleitől kapott házba.)

Itt a csaj fülébe jutott, elmondta a barátainak. Azok meg elkezdték terjeszteni, hogy az exe meleg.

2021. ápr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, hogy mekkora butaság szükségtelenül utána rúgni egy olyan embernek, akihez már semmi nem köti - és megtehetné neked azt a szívességet, hogy amíg te nem ragadtatod magadat arra, hogy hasonló szisztémában nyomulsz, addig ő se tegye ezt! Még te is megteheted vele ezt, ha ez a szíve vágya!
2021. ápr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!