Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi az a karma egyszerűen leírva?

Mi az a karma egyszerűen leírva?

Figyelt kérdés
Utánaolvastam, de elég magas szinten írja le a fogalmát. Pár mondatban hogy foglalnátok össze?

2021. ápr. 14. 23:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
Amit adsz azt kapsz idővel tömören. De nem hiszek benne. Sztálin is jó sokáig élt jó életet, még is milliók vére köthető a kezéhez
2021. ápr. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%
ami a macska tappancsában van és ki tud nyomni, na az a karma
2021. ápr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Amit adsz, azt kapod vissza. Röviden és tömören ez a lényege.
2021. ápr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

2, biztos sok baratod van


amugy amit adsz, azt kapsz vissza. ha kedves, segítőkész vagy masokkal ezt visszakapod, ha nem is rogton közvetlen ugyanarról az embertől, de elobb utóbb igen. ugyanez igaz fordítva is, ha vkit szándékosan tonkrevagsz, megalazol ok nélkül, ez is vissza fog jonni. en mindkettot tapasztaltam mar. illetve sztem meg az idetartozik, hogyha pl negativan allsz a dolgokhoz akkor semmi nem fog osszejonni csak azert se, de ha próbálkozol a jot latni a dolgokban akkor hajlamosabb leszel sikereket elérni, es apró boldogságforrasokat talalni.

nekem van is egy tetkom ami a karmahoz fűződik, en hiszek benne, es ez motivál arra h ugy viselkedjek amit viszont szeretnek kapni.

2021. ápr. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy adok kapok "játék". Röviden úgy írnám le. Hogy az élet gyönyörű körforgása. A jó elnyeri méltó jutalmát, szintúgy pedig a rossz is.
2021. ápr. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
ugyanattol*
2021. ápr. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
#1 A karmához a reinkarnáció is szorosan kapcsolódik. Lehet h most mocskosan szopik egy másik életében.
2021. ápr. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
8-as ez esetbe is amondó vagyok hogy abban az életébe kapja el amibe rosszat tett vagy semelyiket. Mivel reinkarnáció után, semmilyen emlékünk sincs az előző életből, így az emlékek és tapasztalatok amik formáltak azok nincsenek, és ez által 1 teljesen más, új embert büntetnek meg 1 volt másik ember miatt.
2021. ápr. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Cselekedetek visszahatása.
2021. ápr. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!