Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Titeket is idegesítenek az...

Titeket is idegesítenek az olyan emberek, akik mindenben valami felsőbb hatalomra hárítják a felelősséget?

Figyelt kérdés
Ha van Isten, vagy sors, akkor is szánalmasnak tartom ezt használni kifogásnak arra, amit mi, vagy mások teszünk, vagy nem teszünk.

2020. nov. 20. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
És mit tudsz ellenük tenni azon kívül, hogy itt panaszkodsz rájuk?
2020. nov. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Véleményt kérdezni azért szabad?
2020. nov. 20. 13:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Elég szánalmas, igen, de az ő dolguk
2020. nov. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Erre van szükségük. Egy felsőbb hatalomra fogni minden (általában rossz) dolgot, iránymutatásra, hierarchiára, vezetőre, valamire/valakire, aki felelős a sorsukért. Nincsenek olyan szinten, hogy önmagukat tegyék meg felelősnek, és tegyenek ellene a lehetséges eszközökkel. Mondhatjuk úgy is, egyszerűbb kreálni valamilyen okot és okozót a szar dolgokért. Nem, nem idegesítenek, teljesen fölösleges volna. Persze ha traktálnak mindenféle jehovista, meg hitgyülis, meg egyházas hülyeséggel, akkor menekülök, de ettől még tudom azt, hogy számukra ez fontos, ebből gyűjtenek erőt, mint ahogy én is sok mindenből igyekszem ezt megtenni.
2020. nov. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#2:

Szabad, de nem mész vele sokra az életben szerintem.

2020. nov. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy időben idegesítettek engem is, de rá kellett jönnöm, hogy a világ ellen harcolni teljesen meddő gatyázás. Nyerni lehetetlen. Nem azt kell tehát megváltoztatni, hanem nekünk kell belesimulni az öntőformájába.
2020. nov. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ma ez nagyon gyakori, így igen.
2020. nov. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!