Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet az ellen védekezni...

Hogy lehet az ellen védekezni ha kigúnyolnak és megaláznak? Milyen pszichológiai trükkök léteznek erre?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 19. 05:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Például légy olyan ember, akit nem lehet kigúnyolni és megalázni :D Munkahely vagy iskola?
2021. ápr. 19. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hogy én eddig erre miért nem gondoltam? :D Na de most komolyan? Egyébként mindkettő.
2021. ápr. 19. 05:38
 3/10 anonim ***** válasza:

A pszichológiai trükk a 45-ös bicepsz megléte, vagy olyan mondókád van, hogy rád figyel mindenki.

Középiskolában volt egy 50 kilós osztálytárs, kb senki nem mert belekötni, akkora pofája volt. Rendszeresen imádta lealázni az őket bszogatókat vagy 20 ember előtt.

2021. ápr. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Légy velük kedves, összezavarja őket. Azzal nem lehet gonoszkodni, akit nem érdekli és még kedvesen is válaszol.
2021. ápr. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam 12 év iskolai terror után, hogy aki bántalmaz, az annyira nulla eszű ember, hogy ellenszer rájuk nincs.
2021. ápr. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A kedvesség nem opció, mert csak még jobban rád kapnak, mert azt hiszik, hogy félelemből vagy kedves. A testépítésnek meg szerintem nincs köze ezekhez a dolgokhoz, ugyanis próbáltam és azonkívül, hogy eredményt értem el és jobban néztem ki ettől függetlenül ugyanúgy bántottak. Ha meg leoltod őket akkor agresszívak.
2021. ápr. 19. 08:20
 7/10 anonim ***** válasza:
ha izmos vagy, akkor párszor meg kell csapni őket, azzal tudnál valamennyi hatást elérni
2021. ápr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5-ös, nem intelligencia kérdése. Egész egyszerűen a dominanciáját fejezi ki, egy gyengébb egyeden. A kérdés olyan, mintha azt kérdezné a kérdező, hogy mi lehet tenni az ellen, hogy a börtönben ne rakjanak meg hátulról... :D Hát azt, hogy ne Gyurika legyél, hanem György
2021. ápr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Tudja, miért szeretik az emberek az erőszakot? Mert annyira jó érzés. Az emberek az erőszakban örömüket lelik. De ha elvesszük tőle az örömöt, a puszta tett értelmetlenné válik."


Hogya reagálsz a sértésekre, gúnyolódásokra? Mert ha hevesen vágsz vissza, próbálod őket te is megsérteni, veszekedésbe kezdesz velük, az olyan, mitha puskaporral akarnál tüzet oltani.

Nem kell reagálni rá semmit, tényleg semmit, még egy kedves szót sem. Maradj csöndben és abba fogják hagyni, mert már nem lesz semmi élvezetes abban, hogy téged bántanak.

2021. ápr. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vagy a helyükre rakod, hogy elmegy a kedvük még csak rád nézni is, vagy valahogy ráveszed, hogy megunjanak.
2021. ápr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!