Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A "bika" nevű szerektől...

A "bika" nevű szerektől egyáltalán átélhető valódi eufória, vagy tényleg, a szó szoros értelmében egyszerűen csak mérgezi magát a fogyasztó?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 25. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Mindkettő

A taknyanyála egybefolyik-dolog mögött az agy olyankor táncol az ember fejében, a csökkent képességtől ugyanis küzd odabenn

Szó szerint szétcsapva lenni... van akinek bejön

De külső szemmel nézve is elég undorító és szomorú látvány

2021. ápr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
64%

Átélhető. Bár az efória az nálam az mikor belövök egy g speedet, vagy egy kis kólát. Igazából a szintetikus stimulánsok okoznak óriási boldogságot.

A bika is be flesseltet, és jó. Elzár egy békés kis ködbe ahol végre nyugalom van, és senki nem tud bántani (már ha kiüti vele magát az ember). Viszont amikor tisztul az ember az agyon nem jó. Valamennyit állandóan szívni kell hogy szinten tartódjon az ember, mert ha nem akkor meg jön az elvonás.

A lényeg hogy ezek a herbálok, bikó, varázsdohányok is jók. Már a bika is megy ki, mert van egy újabb. Az is nagyon erős. Jó érzés napi 3-4gt egész nap szívni, és nem lenni képbe :)

2021. ápr. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként 2es ha már úgy ez a gyakori kérdések... te úgy mivel foglalkozol?
2021. ápr. 30. 15:10
 4/6 anonim válasza:
88%
3, én egy igazán súlyos drogfüggő vagyok. Most épp gyári 3 műszakos melóim voltak, de épp most szűnt meg megint az újabb munka helyem. 1 vagy max 2 hónapot tudok dolgozni egy helyen, attól függően hogy hogy kapok fizetést. Utána ugyanis nem tudok bejárni melózni (amíg van pénzem) és drogozok, aztán kirúgnak. Kb mindig ez van. A helyzet az hogy közel állok ahhoz hogy bármikor hajléktalan legyek. De ettől sem félek túlságosan. Életem során 6 túladagolásom volt, amibe hajszál haján belehaltam. Ha így folytatom tuti nem húzom már 4-5 évnél tovább. De ezek ellenére leállni sajnos a cuccozással nem tudok. Így folytatom az utat amit már jól ismerek...
2021. máj. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
utolsó jó lett volna egyet privibe beszélgetni.
2022. jan. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
92%
5, Szia. Írj nyugodtan ;)
2022. jan. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!