Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes olyan állásra jelentke...

Érdemes olyan állásra jelentkeznem, amelynek a termékeit egyáltalán nem fogyasztom?

Figyelt kérdés

Pl. dohány, kóla, energiaital, gyógyszergyár - ez utóbbi elvi kérdés...

Annyira ritkán szedek gyógyszert, hogy a legutóbbira nem is emlékszem...

Ok, a dohány talán nem feltétel, de furcsán néznének rám, hogy nem kérek kólát, energiaitalt. A sörrel nincs problémám, csak nem vettek fel a sörgyárba.



2019. márc. 3. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem siman en is biztositonal vagyok informatikus, potseged fogalmam nincs arrol hogy milyen termékeik vannak
2019. márc. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, gyógyszergyárban csak gyógyszerfüggők, dohánygyárban csak láncdohányosok, sörgyárban csak alkoholisták dolgoznak. Az autógyárakban csak olyanok dolgoznak, akik mindig megveszik az adott gyár csúcsmodelljeit, vagy gyorsétteremben is csak olyanok dolgoznak, akik csak gyorskaját esznek. De ha tovább megyünk, akkor orvosok is olyanokból lesznek, akik sokat betegek, tűzoltó csak az lehet, akinek már égett le a háza.
2019. márc. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

2-es, azért ne írjál már ilyeneket.

Igenis pl. az autószerelők döntő többsége szeret autózni, és prioritás neki, hogy legyen saját kocsija (amire költ is rendesen). Húsfeldolgozóban mondjuk hallottam olyat, aki utálja a húst, de lehet, hogy pont ott undorodott meg tőle.


Kérdező, attól is függ, milyen beosztásban dolgoznál. Ha nem kapcsolódik a munkád a termékekhez (pl. informatikus, bérszámfejtő, takarító stb. lennél) akkor nincs jelentősége. Ha sori dolgozó lennél 3 műszakban, akkor sincs jelentősége. De ha mondjuk marketinges lennél, akkor inkább ne.

2019. márc. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TappancsMancs ***** válasza:
Háát? Szerinted a Maggi vezérigazgatója, illetve mivel megvette a Nestlé, a Nestlé vezérigazgatója Maggi levest eszik? 😉
2019. márc. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is húsiparban dolgozom, de abszolút semmi közöm a szakmához, és fogalmam sincs róla. Szóval ez egy értelmetlen kérdés. Az más kérdés, hogy ha felvesznek egy dohányboltba, nyilván ismerni kell a dohánytermékeket, a márkákat és az egyéb dohányzáshoz kapcsolódó felszereléseket.
2019. márc. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ok, kihagytam, hogy irodai munka lenne, pénzügy, munkügy, tb. Állásinterjún beszéljek már pl. az energiaital, cola stb. fogyasztásomról. Ok, hazudok akkor, és utána?
2019. márc. 4. 21:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fogja érdekelni őket, hogy fogyasztod-e ezeket. Ha netán mégis, szerintem tapintatosan megmondhatod, hogy nem fogyasztod.

Inkább olyanokra szoktak háklisak lenni, hogy a konkurens cég termékét ne fogyaszd, vagy legalábbis ne a munkahelyen, ill. ne emlegesd, hogy szoktad fogyasztani. Pl. ha a Coca Colánál dolgozol, akkor ne igyál bent Pepsit, ill. ne beszélj arról munkahelyen, hogy te ennyire meg annyira imádod a Pepsit.

2019. márc. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!