Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nyári gyerektáborokra esély?...

Nyári gyerektáborokra esély? (több lent)

Figyelt kérdés

Küldenétek nyugodtszívvel 8-9 éves gyereket idén táborba? Barátnőm nézegeti őket, szerinte gond nem lehet belőle, ha már az alsótagozat úgyis működik, de én nem vagyok ebben olyan biztos. Egy tábor valóban kisebb létszámú, nagyrészt szabadtéri programokkal, de attól még idegen gyerekekkel, ráadásul napközis, szóval a mindennapos hazajárás miatt otthonról/haza is vihet bármelyikük bármit a táborba/-ból.


A kérdésbe azért "esély"-t írtam, mert nekem az is gyanús, hogy meg lesznek rendezve. Májusban még sokminden történhet... vagy esetleg a "vírus nyaralni megy, ha jön a szezon" az ilyen eseményeket is magába foglalhatja, ergó engedélyezve lehet, bármi legyen is?


Köszönöm szépen előre is a válaszokat!



2021. ápr. 26. 20:40
A kérdező szavazást indított:
Nem engedném a gyerekemet táborba.
Engedném a gyerekemet táborba.
Meg lesznek tartva a táborok.
Simán elmaradhatnak.
25 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg lesz tartva idén már szerintem minden.
2021. ápr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%

#1

A nyári egyetemek száz százalékban elmaradnak. Szeptemberre szervezünk legkorábban bármi komolyabb mobilitással járó összejövetelt.

2021. ápr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább nem engedném, a gyerekem élete többet ér, mint a szociális élete
2021. ápr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Tavaly nyáron is voltak minden gond nélkül. Szerintem meg lesznek tartva és el is engedném. Itt inkább az a kérdés, hogy majd késő ősztől mi lesz.
2021. ápr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nrm vagyok egy vírustagadó, még suliba sem engedtem vissza a gyerekeimet, de napközis táborba, ha lesznek, menni fognak. Ezeken a helyeken egész nap a szabad levegőn vannak, mozognak, többet ártanék azzal, ha a panelban a telefon előtt aszalnám őket egész nyáron.

Ottalvósról nincs véleményem, olyanba nem akarnak menni.

2021. ápr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de ha szeretné bisztosan elengedném.
2021. ápr. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!