Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit mondanátok válaszként az...

Mit mondanátok válaszként az udvarias lerázáshoz? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Ha egy találkozót elutasít távoli ismerős, barát, átlátszó indokkal. Udvarias de mégis kissé sértődött válaszra gondoltam, például: "Semmi baj, nem kötelező, szép napot!". Ilyenek?

2021. máj. 2. 12:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem megfelel
2021. máj. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
tehát olyan, akivel amúgy se találkozol, és fura is lenne neki, erre kell valami passzív agresszív megtorlás?
2021. máj. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Semmit, megértő lennék, de nem terveznék újat. De egyébként a te válaszod is jó.
2021. máj. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Egy barát barátja akivel örülnék neki ha közelebbi barátok lennénk. Múltkor elfoglaltság miatt visszautasította, bár azóta is néhány fotómat lájkolja.
2021. máj. 2. 12:59
 5/12 A kérdező kommentje:
Még nem írtam neki de jó felkészülni
2021. máj. 2. 13:00
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan mit nyernél vele? Örülnél inkább, hogy nem kell valami formális, mindkét fél számára kellemetlen hülyeségre órákat elpazarolnod.


Akkor már már válaszold azt, hogy "ezt megúsztam" vagy hasonlót. Abban lenne is némi igazság.

2021. máj. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#6, nem tudom hogy érted. mint mondtam örülnék ha a barátja lennék...

tehát én találkoznék vele a többi rajta múlik

2021. máj. 2. 13:03
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha a barátja akarsz lenni, akkor miért akarod udvariasan lerázni?
2021. máj. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#8, nem akarom, azt írtam múltkor ő utasított vissza de azóta is lájkolta pár képem stb, ha ő visszautasítana megint arra keresek udvarias de sértődött választ :)
2021. máj. 2. 13:10
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne csináld ezt a passzív-agresszív viselkedést, ha szeretne veled találkozni akkor fog keresni (ebből az is kiderül, hogy tényleg átlátszó indok miatt mondta le a talit vagy tényleg nem ért rá), ha pedig nem keres, nem akar veled megismerkedni, felesleges törnöd magad, tudom rossz ezt hallani, de fogadd el.
2021. máj. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!