Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 40 pluszos értelmiségiek,...

40 pluszos értelmiségiek, hova jártok ismerkedni, szórakozni, bulizni Budapesten?

Figyelt kérdés
2021. máj. 8. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

Aki nem végzett diplomás, de szeretne még továbbtanulni (igen, bőven 40 felett is!) az válaszolhat? :)


Üdv:

47/N

2021. máj. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sehová nem járok bulizni, mert nem vagyok ilyen típus. Neten próbáltam ismerkedni, de egy tragédia. Most már csak a vakszerencsében reménykedem.

A legtöbb hobbim olyan, hogy nem igazán találkozom korban hozzám illő férfiakkal.

2021. máj. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok 40+ éves, de a szüleim azok, így helyettük válaszolok:


"Bulizni" nem szoktak, azt meghagyják a korombelieknek. Általában színházba mennek, ha kinéztek valamit, esetleg koncertre, ha van olyan előadó aki érdekes számukra. Programot vagy szűkebb/tágabb családdal, vagy barátokkal szerveznek akiket már korábban megismertek. (Bográcsozás, szilveszteri beszélgetős est, túra, vacsora, stb.).


"Ismerkedni" általában szakmai körben szoktak, mivel az egyetemről már megvan az alap baráti kör.


Esetleg a szomszédságban szoktak még körbemutatkozni, mert a jószomszédi viszony fontos.

2021. máj. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Jaj, de jó érzés, hogy olvashatok a 40 pluszos korosztályról valamit! Végre nem érzem olyan egyedül magam ezen az oldalon ennyi idősen!


1-es válaszoló voltam. (Remélem még lesznek jó néhányan, akik írnak...) Ne csak böngésszük az oldalt középkorúak, hanem használjuk is! NEM CSAK A HÚSZÉVESEKÉ A VILÁG!

2021. máj. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4-es, örülök hogy tetszett a válaszom, de megjegyzem, én még csak húsz éves sem vagyok...


(3-as voltam.)

2021. máj. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Mindegy, ezt nem személyeskedésnek szántam. Ez egy dal, hogy az "úton még poroszkál néhány korosztály"...


AZ IDŐSEBBEK IS EGY KICSIT ÉLEDJENEK FEL VÉGRE! SZOMBAT ESTE VAN!

2021. máj. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
6 És akkor mi van? Nekem rengeteg hobbim van, de egyedülálló anya vagyok, mint sokan a 40+ korosztályból, úgyhogy éledek az edzőteremben vagy elmegyek a lányommal túrázni, moziba, de hacsak nincs konkrét randim nem hívok azért bébiszittert, hogy egyedül elinduljak a szombat esti éjszakába nőként. Ahol valószínűleg nem fogom megtalálni életem második párját. Mert én sem vagyok bulizós, ezért nem ilyen párt keresek. Házibuli a barátaimmal igen, de ők mind párok. Szóval no win situation.
2021. máj. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%

Erre az oldalra még vidám dolgot sem érdemes kiírni, HETI EGYSZER. Ez nem jelenti azt, hogy állandóan "bulizni" kellene...


De nehogy én kérjek már elnézést azért, mert ennek az oldalnak a szellemisége nem akar változni. Sajnálom.

2021. máj. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs "ennek az oldalnak" szellemisége. Vannak bulizós negyvenesek és kevésbé bulizós negyvenesek. A kérdés az értelmiséghez szólt, szerintem ebben a korban ők a legkevésbé bulizósak, inkább egy jó színház, stand up comedy est, borkóstolás, egyéb normális, kulturális időtöltés jellemez minket. De itt nehezebb is ismerkedni, mert főleg párok vagy baráti társaságok mennek.
2021. máj. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!