Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol tudnék ismerkedni ténylege...

Hol tudnék ismerkedni ténylegesen értelmiségi emberekkel?

Figyelt kérdés

24/F vagyok és személy szerint konkrétan arra gondolok, hogy megismernék szívesen olyan embereket akik valóban értelmiségiek.

Most ez nálam nem attól függ, hogy diplomás-e vagy se. Mivel úgy gondolom a végzettség nem nagyon jelent sokat abból a szempontból, hogy valaki mennyire értelmes.


Konkrétan olyan emberekkel találkoznék és ismerkednék szívesen akik:

- kulturáltak

- empatikusak

- nem alkoholisták vagy drogosok

- nem gyűlölködnek, provokálnak egyik oldalról se, nem előítéletesek és nem elfogultan politizálnak


Hol lenne érdemes vajon ilyen embereket keresnem?

Mert hát őszintén szólva szerintem nem sok ilyen ember él manapság kis hazánkban...vagy csak én kerestem eddig rossz helyeken?



2015. aug. 2. 18:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Na, erre én is kiváncsi lennék, illetve kiegészíteném még a listát azzal, hogy nem kétszínűek és nem átverősek.
2015. aug. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Jogos a kiegészítés...

Eddigi tapasztalataim alapján leginkább talán a könyvtárakban találni ilyen embereket, és ez most nem azért írom mert személy szerint informatikus könyvtáros vagyok :D


Felénk vizsga időszakban főleg sok egyetemista van a megyei könyvtárban, köztük sok külföldi diák és nagyon barátságosak. :)


De más ötletem nincs sajnos :/

2015. aug. 2. 18:35
 3/11 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok, mások is ilyennek mondanak, de én csak nőkkel ismerkednék, bocsi.:D
2015. aug. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Bár mindenki úgyhiszi nagyítóval kell keresni az értelmes embereket,valójában viszont rengeteg ilyen ember van ezen a földön.Persze,elismerem a butaságok,gonoszságok,rossz dolgok gyorsabban terjednek és bizony sok emberhez eljut de ha külön kis listát írsz arról hogy milyen emberekkel szeretnél ismerkedni azzal csak méginkább növeled az esélyét annak hogy egyet sem fogsz találni.

Én rengeteg általad leírt emberrel beszélgettem már itt a neten(még ezen az oldalon is) fórumokon,vagy akár az utcán.Igaz,egy szimpla beszélgetéstől tovább nem jutottunk,nem voltak későbbi találkozók és egyebek dehát a pillanat öröme megvolt.Keresd inkább te is ezt,a pillanat örömét,szépségét..nem számít milyen ember az akivel beszélgethetsz ha ott abban a pillanatban jól érzed magad a társaságában.Csakhogy egy példát mondjak,volt egy srác aki tele volt olyan tulajdonságokkal amit én nem kedvelek,öntelt,nagyképű,érzéketlen volt de szerettem vele vitázni,idegesített ugyan de egyben valami jót is éreztem a gúnyos mosolyában.Élveztem a társaságát,pedig ha én is ilyen kis listát írnék akkor nem felelne meg az elvárásoknak.


Másrészt az első kommentelő azt írja ne legyen kétszínű az illető.Ha sokszínű az jó,ha kétszínű az már rossz..hogy is van akkor ez? Most őszintén...ti tudjátok mindig ugyanazt az mutatni az emberek felé?

Lehet én vagyok elfuserált,de nekem nem megy.Miért nem? Mert minden ember mást hoz ki belőlem,és ezt élvezem..élvezem hogy mások által magamat is megismerhetem.Tehát felejtsd el ez a listát és járj nyitott szemmel,hidd el megtalálod amit keresel! Vagy ahogyan a bölcs majom mondja az oroszlánkirályban.:Nézz a dolgok mögé,az orrod hegyén is túl! Sok sikert! ;)



15/L

2015. aug. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem mind az 5 csoporttársam értelmiségi és én is annak tartom magam, de még a könyvkölcsönzésnél tovább sose voltam könyvtárba :D
2015. aug. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is könyvtárba jártok, de amúgy ez engem is érdekelne, múltkor votlam egy tárlatvezetéses,zenés borkostolós esten,hát az átlag életkor olyan 70 év volt.28/N
2015. aug. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
dat moment, amikor egy 15 éves kioktatja a 20 éveseket, és ő írja a legértelmesebb kommentet
2015. aug. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha van kedved, írj nekem! Úgy gondolom, rám illenek ezek a jellemzők. Egyetemista srác vagyok. 20/f
2015. aug. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia ! Ha van kedved írj nyugodtan én is szívesen barátkoznék veled. Én is hasonló típusú barátokat keresek :)
2015. aug. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Irhattok nekem is :)

25F

2015. aug. 7. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!