Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az,hogyha valakit...

Miért van az,hogyha valakit nem a becenevén szólítok az elkezd hozzám közeledni?

Figyelt kérdés
A legtöbb fiu haveromnak van beceneve,én nem szoktam használni őket,inkább a saját nevükön hívom őket.Volt olyan hogy mikor sztorizgattam valaki másnak egy adott barátomról akinek volt beceneve és mondtam a rendes nevét azt se tudták kiről volt szó pedig jóba vannak vele és így néztek,hogy mi van?!Tehát mindig mindenki így hívja őket.És én ugye a rendes nevükön szólítom őket és nem úgy akartam kifejezni magam hogy ÚGY közelednek,hanem hogy jobban odafigyelnek rám mint másra,többet beszélnek hozzám stb meg elmosolyodnak mikor hozzájuk szólok és a nevüken szólítom őket.Miért van ez?Nem szeretik a becenevüket vagy csak így úgy érzik hogy odafigyelek rájuk?Remélem nem gondoljak azt hogy közeledni próbálok

2021. máj. 15. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Az emberek szeretik ha a nevükön szólítják őket. Sokkal jobban figyelik mit mondasz, ha előtte megszólítod őket a nevükön. Gondolom a becenevekkel is hasonló a helyzet.
2021. máj. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hát így tippre tizenéves lánynak tűnsz nekem, bár lehet tévedek... szóval ha esetleg még bármi kétséged lenne felőle, akkor most szólok, hogy minden nem meleg, korodbeli, fiú haverod, mindent "jelnek" fog venni, és a legjobb fiú barátodról fog évekkel később kiderülni, hogy ő teljesen beléd volt zúgva. Szóval szerintem lányok, ne legyenek illúzióitok. Nem azt mondom, hogy minden pasi csak dugni akar, mert ez távolról sem igaz. Romantikus lelkek vagyunk, legtöbbünk tényleg a tenyerén szeretne hordozni, kedveskedni, óvni, szeretni, persze ha lkalom adódik rá, közben szexelni is, de na...


amúgy szerintem mindentől függetlenül is feltűnik az embernek, ha máshogy hívod az adott embert, mint mindenki más, akarva akaratlanul kitüntetettnek érezheti magát, mégha te mindenkivel is ezt csinálod. Korlátolt férfiak vagyunk, szeretnénk belelátni a nők minden gesztusába, hogy bizony FELÉNK közelednek :D


De nyilván ez csak egy szerény vélemény

2021. máj. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, most látom hogy nem jól értettem a kérdést😅 akkor az utolsó mondat nem lényeges. És igen, úgy érzik hogy jobban figyelsz rájuk, mivel mint mondtam, az emberek szeretik a nevüket hallani, sokkal személyesebb.
2021. máj. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!