Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek van értelme a...

Szerintetek van értelme a szelektálásnak azaz facebook ismerősök törlésének?

Figyelt kérdés
2021. máj. 15. 19:50
A kérdező szavazást indított:
Nincs értelme, mert sosem tudhatod, hogy egy adott illetőre még nem lesz-e szükséged a jövőben.
Van értelme, mert olyanokkal, akikkel nincs téma, se közös hobbi és szórakozás, csak fölösleges emberek.
39 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

Aki az utcán nem tud köszönni legalább, vagy soha nem is beszélünk az nekem felesleges. Csak látom, hogy ezt vagy azt osztott meg, rakott ki, meg dobálja felfele a hírdetéseket, hogy ő ezt az oldalt kedvelte...

Hát kit érdekel, mikor esetleg biccenteni se szokott ha találkozunk.

2021. máj. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%
Van értelme, mert ha dicsekszem valamivel akkor azt szeretem ha minél többen látják, beleértve azokat is, akiknek nem bírom a képét.
2021. máj. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Fúj, na az ilyenektol lesznek egyre többen rosszabbul a Facebook miatt. Magadnak bizonyíts, ne másoknak..
2021. máj. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a követéseket állítottam le sok embernél. Ismerősnek megmaradtak, de nem látok semmit tőlük.
2021. máj. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Tájékoztatnék mindenkit, hogy meg lehet szüntetni valaki követését. Az ismerőseidnél a ... gombra kattintva megtalálható.
2021. máj. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem mindig van értelme. Végül is az ismerősöd az illető. Szerintem ezt mindenkinek magának kell eldöntenie.
2021. máj. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy mentett kutyás ismerősöm, aki kutyamentésben viszonylag aktív, de más állatok, vadállatok mentésével kapcsolatban elég bután gondolkodik. Nem törlöm, mert van közös téma, de ebben nem értek vele egyet, így inkább csak nem követem. Akikkel viszont nincs semmi kapcsolat, egy idő után szelektálom.
2021. máj. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
Nekem legutóbb írta face, hogy xy-nak ma van a szülinapja. Azt se tudtam, hogy ki volt az, sőt 8 éve amikor bejelölt, akkor sem ismertem őt, úgyhogy szerintem fölösleges ilyen embereket az ismerőseim között hagynom.
2021. máj. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Van értelme. Én csak a szűk csakádtagokkal Messengerezek, nem posztolok, nem követek senkit se, volt már többször, hogy szelektáltam rengeteg embert, munkatársat, nem igazán érdekelt szinte senkit sem, hogy miért.
2021. máj. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#2 Erről egy lány jutott eszembe, akit a múltkor láttam hirdetni az iPhone-ját.

Természetes olyan képet tett fel a telefonról, amit a kocsiban fotózott, hogy látszodjon a háttérben a BMW embléma a kormányon.

Sajnálom ezeket az embereket, teljesen őszintén mondom.

2021. máj. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!