Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha bejelölök lányokat facebook...

Ha bejelölök lányokat facebookon, nem igazolnak vissza, de nem is utasítják el a jelölésem, hanem meghagyják, az mit jelent?

Figyelt kérdés

Látom is, ahogy posztolnak facebookon is, meg napban is, de az adatlapjukon, csak azt látom jelölve.


Ha nem igazolnak vissza, akkor miért nem nyomnak rá az elutasításra, hogy nem ismerem ezt az illetőt?


2021. máj. 24. 00:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%

Lehet, hogy nem is mutatja nekik, hogy bejelölte őket valaki.


Amúgy meg nyugodj le, hihetetlen, hogy ennyire kell a figyelmük.

2021. máj. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Tepfal ***** válasza:
90%
Vannak emberek, akikről nem tudom eldönteni, hogy találkoztam-e már velük - pl. ha sok a közös ismerősünk, akkor esélyes, hogy találkozhattunk, csak elfelejtettem. Ilyenkor meghagyom a jelölést, ha közös ismerősök révén a jövőben találkozunk (ismét), akkor elfogadom majd.
2021. máj. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy nem is mutatja nekik, hogy bejelölte őket valaki.


#1-es ez süket duma, ezt azért te is érzed.

2021. máj. 24. 01:07
 4/19 A kérdező kommentje:
Én például akkor hagyom meg valakinek a jelölését, ha valahol szimpatikus nekem az illető és pont szimpatikusak is a vele közös ismerősök is és látom, hogy így valahol van közös bennünk, de mégse merem visszaigazolni, így ilyenkor csak megőrzöm a jelölését, mert később talán jól jöhet.
2021. máj. 24. 01:12
 5/19 anonim ***** válasza:
83%

Miért lenne süket duma? Nem érzek, nem vagyok ezonyuszi, tudok. Pont egy hónapja jelölt be valaki facebookon, de úgy, hogy előtte beszéltünk, és mondtam neki, hogy vagyok fenn. Aztán mondta, hogy bejelölt, de sehol nem találtam, nem jelzett az oldal.


Ez meg, hogy te mit csinálsz, magánügy, és kombinálás, meg persze "wishful thinking".

2021. máj. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
Azt, hogy annyira leszarjak hogy meg csak el se utasitjak.
2021. máj. 24. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%

Életemben egyszer töröltem jelölést. Egyszer már ismerősöm volt, kitöröltem, újra bejelölt, majd egy másik fiókkal is.


Akit ismerek azt visszajelölöm, akit nem, azt nem. De pl amikor általánosból bejelölt a konyhásnéni (bőven gimnazista koromban) akkor őt nem jelöltem vissza. Az ilyeneket a akikről tudom kicsodák, de feltehetően soha többé nem lesz semmilyen kapcsolatom velük, nem jelölöm vissza.


Ha random idegen vagy, akkor mégis milyen alapon várod el, hogy reagáljanak rá?

2021. máj. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
De miért jelölsz bárkit is ismeretlenül? A Facebook nem társkereső és ismerkedős oldal. Az egy közösségi platform, ahol olyan emberekkel tudod tartani a kapcsolatot, akiket ismersz.
2021. máj. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#8 igen, de ha mindenki így gondolkodna 1000-2000 ismerőse senkinek nem lehetne.


Mellesleg egy idő után pont azokat unja meg az ember, akiket ismer, mert semmi új különleges tulajdonságot nem lát már bennük.

2021. máj. 24. 12:23
 10/19 Tepfal ***** válasza:
82%
#9: miért is kellene 1000-2000 Facebook ismerős? Ezt nem is értem.
2021. máj. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!