Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok ha egy fiút nem igazolt...

Lányok ha egy fiút nem igazoltok vissza facebookon, mitől függ, hogy azért meghagyjátok a jelölését az illetőnek és mitől függ az, ha el is utasítjátok?

Figyelt kérdés

Néha amikor lányokat bejelölök facebookon ritka, amikor elutasítják a jelölésem, legtöbbjük inkább csak meghagyja.


Max 30% utasítja el és 70% meghagyja a jelölésem.


2021. márc. 31. 21:06
1 2
 1/11 anonim válasza:
Mi van?
2021. márc. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha meghagyja, nem jelölheted újból.

De lehet, hogy észre sem veszi a másik 2000 jelölés mellett.

2021. márc. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Általában, ha meghagyja, van lehetőségem visszavonni és majd később újra jelölni.


Ha viszont elutasítja, akkor kerek 1 évig nem küldhetek neki újabb jelölést.


Azért tudom, mert mindig, aki elutasította a jelölésem, csak kerek 1 év után volt ott a jelölés lehetőség.

2021. márc. 31. 21:20
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet nem kielégítő a válaszom, de meghagyni egyszerűbb mint az elutasításra rányomni. Akkor utasítom el, mikor évek múltán is folyamatosan újra jelölget valaki.
2021. márc. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mit jelölgetsz összevissza? Ha elutasította annak oka van. Ha meghagyta,de te törlöd majd újrajelölöd ,még szánalmas is leszel az illetőnek amellé,hogy másodjára meg le is tilt
2021. márc. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy kinek mi lesz a véleménye a sejtésemről, de én úgy gondolom, hogy a meghagyással az a szándéka, hogy valahol szimpatikus vagyok neki, csak azért nem igazol vissza, mivel nem ismer személyesen.



De ha valaki elutasít, az meg már nyilt, hogy egyáltalán nem kíváncsi rám.



Legalábbis én így tudom elképzelni.



De nyugodtan bátran írja meg mindenki a véleményét, mindenkiét szívesen olvasom végig. 🙂

2021. márc. 31. 21:35
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezért kell írni neki, még a jelölés előtt.
2021. márc. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem senki nem szokott bejelölni, általában én szoktam, de úgy hagyják a pasik.
2021. ápr. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát igen általában lányok valóban több jelöléseket szoktak kapni napi szinten, mint a fiúk. Ez régen is így volt és most is.


Szerintem mindkét nemnél, ha valakitől érkezik jelölés és a másik fél meghagyja, az szerintem azt a szándékot jelenti, hogy "valahol" szimpatikus a jelölés küldője, csak mivel személyesen nem ismerik egymást ezért csak meghagyva marad a jelölés és nem pedig elutasítva.

2021. ápr. 1. 18:40
 10/11 A kérdező kommentje:

#5 Mit jelölgetsz összevissza? Ha elutasította annak oka van. Ha meghagyta,de te törlöd majd újrajelölöd ,még szánalmas is leszel az illetőnek amellé,hogy másodjára meg le is tilt



Nyilván nem úgy gondoltam, hogy bejelölöm, aztán törlöm és egyik napról a másikra újra küldöm neki a jelölést, hanem úgy, hogy max, ha meghagyta a jelölésem bármikor vissza tudom vonni és mit tudom én egy pár ÉV múlva megint küldök neki jelölést még 1x, hátha változott-e velem szemben a véleménye, érzése.

2021. ápr. 1. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!