Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak ha beszólnak nekem?

Mit csináljak ha beszólnak nekem?

Figyelt kérdés
Van egy gyerek aki be szokott szólni nekem. Ha nem foglalkozom vele csak nevet. Mit csináljak hogy befejezze? :(

2021. máj. 26. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Basszál le neki egyet, csak egyet kell, többet sose szólal meg
2021. máj. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Jajj te szegény :(

Szólj anyucinak

2021. máj. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nevess te is. Javaslom tanulmányozni ezt a kis videót:

https://www.youtube.com/watch?v=--3iSh4TA0M

2021. máj. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Legyél annyira hideg vele, amennyire tudsz, de csak akkor mikor hozzád szól. Tényleg ne reagálj (ne kiabálj, ne vagdalkozz), de ha kell védd meg magad.


Engem pl hivtak Máriának (nem az a nevem), és ha valaki úgy jött oda, hogy "Mária, ide ülhetek?" akkor mondtam neki "Hát Marika biztos megengedné, de engem nem úgy hívnak.". Na akkor utána leszoktak erről a Máriázásról meg a többiről.

2021. máj. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Engedd el.Egyszer majd megunja,másodszor meg mindjárt év vége,ezt a kis időt húzd ki vhogy
2021. máj. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én anno csendben tűrtem mint akit nem érdekel.

Annál jobban csinalták. Mai ésszel biztos pofán vágnám.

2021. máj. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyi idősek vagytok. Az ütés legyen az utolsó.

A beszólogatástól érzi magát többnek, szóval biztos van gond az önbizalmával. Aki meg van békélve magával, az nem cseszeget minden ok nélkül másokat. Szóval keresd meg a hiányosságát, ne félj otromba dolgot visszaszólni. Ha dadog, ha kövér, ha kapafogú stb. Ezekre mehet a visszavágás. Ne hagyd magad.

2021. máj. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!