Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan értékeled amit eddig...

Hogyan értékeled amit eddig elértél az életedben?

Figyelt kérdés

Kezdem én:

30 múltam, Budapesten élünk albérletben a feleségemmel, nettó 300 körül keresek. 1-2 millió ft félretett pénzünk van.

Mindkettőnknek csak érettségije van.

Tehát sajnos nem túl fényes. Hitel: nekem van egy személyi hitelem még 2,5 évig. Más tartozásunk nincs.

Gyereket, családi házat tervezünk, azonban, hogy ez utóbbi, hogy fog sikerülni a főváros közelében, az még nagy rejtély.

Mit csinálnék másképp: befejezném a főiskolát, vagy olyan szakmát / diplomát végeznék, amivel többet lehet keresni.

Folyamatosan gondolkozom a vállalkozás lehetőségén, de nem tudom mit kellene. Szakmám nincs, nagyon nem értek semmihez profi módon.(logisztikában dolgozom, de ebben nem vállalkoznék semmi pénzért).



2021. máj. 31. 08:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%

Elég jól. 32 vagyok, de jó irányba és ütemmel specializálódtam (diplomák, doktori egy amerikai egyetemen, kutatási munkák kelet ázsiában) szóval szabadúszóként külföldi kliensekkel kb félállásban megkeresem a milliót, többre nincs is szuksegem, mert pihizek, volt 5 elég durva hajtós évem. Hitel nélkül tudtam venni és pöpecre újítani egy jó lakást. A barátnőm jóval fiatalabb, még tanul.

Hogy mit hoz a jovo még nem tudom, hiszen barmikor beuthet a ménkű, de csináljuk a dolgunkat, keresve a fejlődési lehetőséget, és igyekezve kihozni a legtobbet a jelen helyzetből, aztán pár év múlva majd gyerekek.

2021. máj. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
58%
Ja igen, ha valamit valtoztatnek, akkor hinnék a kozeli ismeroseim crypto elorejelzeseinek. :D akkor most nem 1 lakasom lenne, hanem 6-8
2021. máj. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem sok mindent értem el eddig, de nem is akartam szerencsére. Nem érdekelnek ezek a dolgok.
2021. máj. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

első:

ez igen! grat!

milyen területen dolgozol?

2021. máj. 31. 08:59
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

23 éves vagyok

Még egyetemista, amit már régóta csinálok,albérletben élek. Volt már pár munkám bolti eladó, külföldi munka(mezőgazdaságban), bébiszitterkedés, korrepetálás. Amire büszke vagyok, hogy 19 éves koromtól el tudom tartani magam. Covid óta nem volt munkám, sajnos a megtakaritásaim utolsó morzsáit élem fel.

Amit másképp csinálnék: Többet spórolnék, és ha vissza mehetnék az időbe nem ezt a szakot választanám.(rohadt nehéz és minden pénzem erre megy)


Úgy érzem kicsit le vagyok maradva a kortársaimtól, még sosem volt kapcsolatom.

2021. máj. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

ma09:08

köszi, hogy leírtad! kitartás!

ha visszagondolok kb én 20 éves korom óta tartom el magam, de 23 évesen költöztem el otthonról.

Azok az évek nekem is nagyon nehezen mentek.

Milyen területen tanulsz? mert lehet ha sikerül befejezned, máris többet keresel majd kezdőként, mint én 10 év tapasztalattal...

2021. máj. 31. 09:13
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok sokmindent felmutatni, azonban ez is jó, hogy ennyit el tudtam érni.
2021. máj. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok, matematika tanár szeretnék lenni.
2021. máj. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Kb egy nagy semmi
2021. máj. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szintén nem sok.
2021. máj. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!