Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan érezzem jól magam...

Hogyan érezzem jól magam önbizalomhiányos lányként társaságban?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, egyetemre járok, adok a külsőmre, vicces, jó embernek tartanak körülöttem. Csinosan öltözködöm, sminkelek, fodrászhoz járok, sok pozitív visszajelzést kapok, de amikor társaságban vagyok, vagy elmegyünk valahova barátnőkkel, szorongok. Úgyérzem nem vagyok elég csinos, elég kihívó, elég szép, elég jó alakú, pedig dolgozom folyamatosan magamon, és a környezetem is dícsér. Hogy tegyem túl magam ezen a szorongáson, önbizalomhiányon, mikor tényleg edzem, csajosan öltözöm, új a hajszínem is, de ez nem elég?
2021. jún. 1. 09:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretek bulizni, beülni inni, mert csúnyának érzem magam, legszívesebben elbújnék, semmi önbizalmam nincs.
2021. jún. 1. 09:03
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Fogadd el magad olyannak amilyen vagy, ez az első lépés. Így vagy jó, így vagy szép ahogy vagy. Mások véleménye meg ne érdekeljen. Ha valakinek nem tetszik, nem kötelező jóba lennie veled, keresel másokat.
2021. jún. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Küld képet, majd mi megmondjuk, hogy csúnya vagy-e ! Ne te döntsd el !
2021. jún. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, hogy mindenkinek tetsszél. Elég ha egy embernek megtetszel, foglalkozzál vele.
2021. jún. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ne törődj azzal, hogy más mit gondol rólad. A lényeg, hogy magaddal légy tisztában. A külső egyébként is egy örökké változó állapot. Fontosabb a kisugárzásod. Ha szorongsz, azzal csak magadnak ártasz. Mosolyogj, légy hálás, hisz ahogy írtad, kapsz pozitív visszajelzést, egyetemre jársz, fiatal vagy, előtted az élet. :) :*
2021. jún. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3.valld be hogy csak verni akarod egy csaj képére mi?

az ilyen hozzászólások tipikusan csak azért kérnk képet..

kérdező nehogy küldj neki kitudja kinél landol a képed!

2021. jún. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdés az, hogy egyáltalán magadénak tudnád-e érezni ezt a fajta életet, ha nem lennének önértékelési problémáid? Vágysz arra, hogy bulikba járj, vagy ez eleve nem is a te világod, csak szeretnél a közösség része lenni?
2021. jún. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!