Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti hogy néztek szembe az...

Ti hogy néztek szembe az önbizalomhiánnyal, ha egy új társaságba kerültök, ahol számít a pénz, a külső és minden ami ijesztő lehet egy önbizalomhiányos ember számára?

Figyelt kérdés
Normális ruhákban öltözök, kényes vagyok a külsőmre, minden tekintetben de ettől függetlenül nincs önbizalmam. Nekem nagyon nehéz új társaságba beilleszkedni ezektől függetlenül. Mit tanácsoltok, hogy könnyítsek ezen a szorongáson, idegeskedésen? Szeretnék könnyíteni a helyzetemen. Sokat segítene, ha adnátok pár jó tanácsot, vagy leírnátok a saját tapasztalt élményeket.

2017. ápr. 27. 15:22
 1/5 piriiiii ***** válasza:
50%
Az ilyen ember nem önbizalomhiányos, hanem ostoba és felületes, ha azt gondolja, hogy a pénz és a külső az elsődleges érték.
2017. ápr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Éppen ezaz, hogy nem én gondolom így. Éppen ezért nehéz olyan emberekkel lennem, akik így gondolják. Nem barátságot akarok velük kötni, hanem muszáj megjelennem ahol ők is ott vannak. Szeretném minél felszabadultabban eltölteni azt az időt...
2017. ápr. 27. 16:59
 3/5 anonim ***** válasza:

1 percet nem töltenék ilyen felszínes társaságba.


Melóhelyemen leszóltak, mert 15 éves autóval járok. Nos azóta külön asztalnál ebédelek. Nem sértődés, csak ilyen felszínes emberekre nincs fölösleges energiám.

2017. ápr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Clay Morrow ***** válasza:
Két szó: menekülés, alkalmazkodás.
2017. ápr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha olyan társaságban kell lennem, ahova nem illek, akkor tudomásul veszem, hogy itt nekem nem osztottak lapot, és nem foglalkozok azzal, hogy ki mit gondol vagy mondd. Nekem megvan a helyem, nekik is, és a kettő nem ugyanott van.
2017. ápr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!