Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Rossz társaság vagy egyedüllét...

Rossz társaság vagy egyedüllét? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Pl. Van egy tarsasag, akikkel nem 100%-osan erzed jol magad, valahogy nem az igazi, ahogy az sem tetszik, hogy pl ok fuveznek, egyeb szerekkel elnek, te viszont ezeknek annyira nem vagy a hive.

Tehat ha talalkozol veluk pl. Akkor az altalaban 10-bol 5-os (mar ha osztalyozni kene), inkabb csak azert, hogy ne legyel egyedul.

Ilyenkor jobb egyedul lenni? Akkor is, ha mar ugy erzed megorulsz a maganytol, magadban beszelsz, es a “valodi barataid”, csaladod mind otthon vannak, mig te kulfoldon egyedul vagy, mint a kisujjad?


Mi a jobb ilyenkor? Mit lehet tenni?


2021. jún. 1. 13:53
A kérdező szavazást indított:
Jobb egyedül. Inkább hanyagolnám a találkozást.
Néha találkoznék velük, csak hogy történjen valami, es ne érezzem magam annyira egyedül.
Ha nem élvezném teljesen, nem találkoznék velük.
Más. (kifejtem válaszban)
38 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem keress online beszélgető partnert, akivel eltudtok beszélgetni akármiről azzal többre mennél és nem éreznéd magad magányosan. Azokat a "barátokat" meg elfelejteném.
2021. jún. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Ennyire becsülöd magad, hogy ilyen lepra társaságra pazarolod a drága idődet? 😮
2021. jún. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Keress jó társaságot
2021. jún. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nem élveznék valahol lenni, akkor nem lennék ott. De ha mégis mindig hívnak akkor nem lehettek annyira rosszban. Nekem kicsit furcsa hogy arra hivatkozol hogy füveznek. Meg az egyik válaszoló szerint is "lepra társaság" ennyi információbó alapján? Szerintem ez önmagában még nem kellene hogy akadály legyen, hogy el tudjatok lenni. De persze ha más dolgok is vannak ami miatt nem igazán működik a dolog, az érthető.
2021. jún. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

De hiaba keresek, nem talalok. A munkatarsaimmal joban vagyok, de hiaba hozom fel, hogy nincs-e kedvuk talalkozni munkaidon kivul, mindig az jon, hogy jooo joo, okeeee!! Aztan mindig vagy lemondjak vagy majdolnak.

Meg van egy “barati” tarsasagom munkahelyemen, es pl. Itt hosszu hetvege lesz, az egyikukkel hetek ota beszeljuk mit fogunk csinalni, most kiderult ok elmennek egy masik varosba “nyaralni” arra a par napra, de eszukbe sem jutott volna hivni engem. Es ez az a kategoria, hogy mar pofam sincs megkerdezni, hogy veletek mehetek-e, mert szerintem nincs mar hely, meg ha ilyesmit terveznek, siman emlithettek volna korabban.

Szoval nincs mas.

Online beszelgetek az otthoniakkal allamdoan, napi szinten, de nyilvan nem 24 oraban. Most ez olyan, hogy akar videohivassal beszelgetunk fel orat, es ez tok jol esik, meg nagyon jo, de attol meg ott van az egesz hetvegem szabadon es egyedul.

2021. jún. 1. 14:16
 6/11 A kérdező kommentje:
Igazabol a “rossz” tarsasagot nem igy ertem, hogy rossz emberek, hanem ugy, hogy nem az “en” tarsasagom. Tehat valahogy ugy erzem nem mukodik, hiszen ha annyira jo lenne, miert nem erzem jol magam, miert csak 10/5? Ezt nagyon nehez megmagyarazni, valahogy talan nem vagyok felszabadult elegge, vagy nem tudom...
2021. jún. 1. 14:18
 7/11 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen társaságban kb 5 évig én is drogoztam velük,és annyi értelme volt hogy elromlott az egészségem...szóval inkább egyedül.
2021. jún. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Ezt mi döntsük el helyetted? :D
2021. jún. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én meghoztam ezt a döntést egy pár éve azóta főként egyedül vagyok, meg kell mondjam, néha a magány elég keményen beüt, de amikor ezen túllépek és elmélyülök azokba a dolgokba amik régóta érdekelnek, akkor ez az érzés elmúlik és ezt velük nem lettem volna képes elérni


Bízni kell abban, hogy találni fogsz megfelelő embereket, és meg határozni egy alapszinvonalat a társaságnál ami alá nem mész, legyen az bármi

2021. jún. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, én ha a helyedben lennék azt a haveri kapcsolatot nem nagyon venném ennyire komolyan, amolyan alkalmi cseverészésnek mondanám, aminek persze megvan a helye az életedben azzal nincs is baj, csak ezek szerint, mint ahogy írtad is nem érzed jól magad abban a társaságban, tehát akkor keresni kell egy másikat, keress alternatívákat, lehetőségeket, de szerintem ilyet kérdezni gyakorin eléggé butaság. Az is lehet, hogyha a társaság több főből áll akkor nem tudsz annyira megnyílni. Találnod kell velük közös érdeklődést, ami köré tudsz programot szervezni vagy ha ők szerveznek az is jó, csak élvezzétek az együtt töltött időt, ennyi a lényeg. Valószínűleg azért nem hívnak, mert nem akarnak bevonni a saját élményükbe, ami nekem eléggé szemet szúrna, eléggé távol állna tőlem az a valaki, aki ilyen velem.
2021. jún. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!