Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van itt olyan aki szintén nem...

Van itt olyan aki szintén nem járt bulizni fiatal korában?

Figyelt kérdés
Én jelenleg 27 éves vagyok, nem igazán voltam még ilyen helyen. Most, hogy beindult minden, újra csak sajnálom, hogy ez kimaradt az életemből. Igazából nem is lenne kivel menni, meg kicsit félek is tőle, de mégis vágyakozom utána. Van akinek ugyanígy kimaradt?
2021. jún. 6. 09:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Igen, kimaradt. Én nem sajnálom, mert nem érdekel a buli és az ital. Bulizni se tudok, nem tudok táncolni, kétballábas vagyok.
2021. jún. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
27 évesen is fiatal vagy megsúgom.
2021. jún. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%
Egyáltalán nem bánom, hogy kimaradt.. most se vágyom ilyen helyre.
2021. jún. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
Igen,20éves koromig semmi disco,néha 1koncert.Utána bepótoltam,de még most 40éves fejjel is mennék/megyek.
2021. jún. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Girlll3 ***** válasza:
18%
Én se jártam, de mennék.
2021. jún. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%

Voltam 2-3 alkalommal, de nem az én világom. Máshol is jól tudom érezni magam. Pl koncertre szívesebben megyek mint egy ilyen sz.r partyba, ahol az egész arról szól, hogy sz.r a zene, mindenki részeg, és az a célja a srácoknak, hogy találjanak egy csajt, aki engedi, hogy lesmárolják stb. Ezzel szemben egy koncerten mindenki azért van ott mert jó a zene, közösen imádjuk az előadót, mindenki barátságos stb.

Oké, én még fiatal vagyok, de nem jártam bulizni. Voltam, kipróbáltam köszönöm elég volt. Nem maradsz ki semmiből.

2021. jún. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
7%
Igen, bár 24 évesen még nem vagyok lekésve, csak nem tudom, hol kezdjem. Sokáig jó volt nekem itthon egyedül, de már elegem van.
2021. jún. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
64%
Nem voltam soha, nem is bánom. Nem tudom mi a jó abban, hogy részegre iszod magad és tombolsz, amivel másokat minimum zavarsz, ha nem kárt okozol nekik.
2021. jún. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
36%
Koncertre jártam. De amikor egy szórakozóhelyen üvölt a zene és a gondolataimat sem hallani, nem még egymás szavát és részegen mindenki úgy tesz mintha táncolna, az ilyesmi soha nem tudott szórakoztatni.
2021. jún. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%

Néha voltam szórakozóhelyen, de nem jött be. Alkoholt sem ittam, a többiek meg pont azért jàrtak bulizni, hogy részegek legyenek. Sosem éreztem jól magam, úgyhogy nekem kimaradt. Egyáltalán nem bánom. Szerencsére màr lecsengett ez, és nem kérdezi mindenki, hogy miért nem megyek.

Enélkül is lett párom, van néhány barátnőm is.

26N

2021. jún. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!