Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy elmehessek egyedül valahová is?vagánykodni a térre? Kimaradozni akarok kicsit a buszmegállóba , de nem engedik sajnos pedig már 17 leszek lassan, mit csináljak,hogy engedjék?

Figyelt kérdés

Azt mondják, nem vagyok elég önálló és nagy a kimaradozáshoz, pedig már szinte 17 éves lány vagyok,és elég kicsi városban is élek.


De bezzeg,ha boltba vagy nekik kell mennem valamit venni, vagy elküldenek a buszmegállóba bérletet frissíteni akkor mehetek már is...


Miért nem kapok több szabadságot 17 évesen?



2021. jún. 7. 14:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
ha nem kapod meg automatikusan akkor ki kell harcolni. érvelj azzal, hogy ha nem engednek el akkor nem is fogsz fejlődni, nem leszel önálló.
2021. jún. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1. Azzal érvelek, de azt mondják, hogy azt ki kell érdemelned önállósággal, pedig pont az egyedül közlekedés is önállóság...Ez megy évek óta...Azt mondják legyek önálló, ha az akarok lenni, akkor meg nem engedik, hogy az legyek.
2021. jún. 7. 14:49
 3/12 anonim ***** válasza:
Bird ki ezt a kevesebb mint egy evet
2021. jún. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Vagánykodni a térre... talán ezért.
2021. jún. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Iskolába se engednek??? Vagy hoznak-visznek...? Útközben hazafelé nem tudsz vagánykodni a téren? :-)
2021. jún. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát,az a baj, hogy egy lakásomhoz közeli suliba járok, és ha nem érek haza rögtön már telefonálnak, hogy hol vagyok...miért nem vagyok otthon? Szóval a tanuláson kívül nem csinálhatok sajnos több mindent nagyon...
2021. jún. 7. 14:55
 7/12 anonim ***** válasza:
37%

Akkor ideje lázadnod!


MOndjuk kb. 4-5 évvel ezelőtt el kellett volna kezdened...

2021. jún. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Felnott kroodba oda mesz ahova akarsz bird mar ki azt a par evet
2021. jún. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért, mert fejben nem vagy túl érett. Az tényleg ne legyen már cél, hogy rajoskodhass a téren meg a buszmegállóban "csövezz". Akkor inkább elengednének, ha normális céljaid lennének, normális barátokkal tudnál találkozni, értelmeseket tudnátok beszélgetni, ilyenek.
2021. jún. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Aki privit írt, miért nem ide írja....??? Semmi törvénytelen nincs benne!
2021. jún. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!