Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Magadban máshogy gondolkozol,...

Magadban máshogy gondolkozol, mikor egyedül vagy, mint mikor társaságban vagy emberekkel beszélgetsz?

Figyelt kérdés

Én egyedül sokkal össze szedettebb vagyok, míg beszélgetés nagyon hülyeségeket tudok össze hordani.


Más is van így ezzel?


2021. máj. 23. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan így vagyok vele. Távol másoktól, írásban kommunikálva intelligensebbnek tűnök, mint amilyen vagyok élőben. Élőben lassú vagyok, álmodozó, könnyen zavarba hozható.
2021. máj. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mint az első...
2021. máj. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szintén így vagyok vele én is
2021. máj. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Magamban van idő a dolgokat az árnyalatok szintjén átgondolni, az élőbeszéd sajátosságai miatt, amit ilyenkor mondok, az sokkal egyszerűbben van megfogalmazva, nem olyan megfontolt. Azt, ahogy magamban gondolkodok, azt nálam az írásban való beszélgetés tükrözi, mert ott is van időm megfogalmazni rendesen.
2021. máj. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom, én is ilyen vagyok. Írásban sokkal összeszedettebben, árnyaltabban fogalmazok, és szerintem én is intelligensebbnek tűnök. Többször kaptam itt is pozitív visszajelzést arra, hogy milyen jó olvasni a soraim.

Élőben én is picit lassabb vagyok, néha totális hüly3ségeket sikerül összehordanom/összehoznom (főleg nagyobb társaság előtt), amiken később csak fogom a fejem.. Roppant könnyű (élőben főleg) zavarba hozni, ami megint csak ront egyet a dolgokon..

2021. máj. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen vagyok én is, mert lassubb vagyok, társaságban befolyásolható.
2021. máj. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szerintetek mi váltotta ki ezt belőletek? Kaphatok korot és nemet?


Sokat jelenteni, ha leírnátok.


Én 17 éves lány vagyok. Nekem sztem a dadogásom miatt van.

2021. máj. 24. 07:18
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Már gyerekkoromban sem tudtam vegyülni a többiekkel. Nem tudtam, hogyan kell. Alacsony és kövér is voltam, amiért piszkáltak a suliban. Elvoltam inkább a saját világomban. Tinikoromra teljesen magamba zárkóztam. Úgy tűnt, az én véleményem soha nem ér annyit, mint egy nálam jobb külsejű, karizmatikusabb emberé. Emellett az apám agresszív vallásos, igyekezett gondolatrendőrségként funkcionálni a családban. Már nem vagyok annyira csúnya és félős, de a lenyomata megmaradt ezeknek. 20+ F
2021. máj. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Gimiben sajnos kevesebbet voltam mind emberek, mind korombeliek közt, mint kellett volna; szorongósabb; túlagyalósabb vagyok. Ehhez még pluszban hozzájön az is, hogy nem mindig sikerül megtalálnom másokkal a közös hangot, rettenet könnyű zavarba hozni, és olyankor nem igazán sikerül úgy kifejeznem magam, ahogy szeretném, illetve ahogy ténylegesen tudnám.

Régen nagyon fontos volt számomra, hogy mások mit gondolnak rólam, és nagyon rosszul tudott esni, amikor valaki látványosan unt, nem kedvelt engem, vagy bármi hasonló negatív dolgot mutatott felém. Nagyon könnyen és hamar kiismerek embereket, egy bizonyos idő után kisebb rezdüléseikből tudok olvasni, ahogy mimikából és testbeszédből is.

Ez most picit lehet, hogy ijesztő volt, de nagyon érdekel ez a téma, mindig is értettem hozzá, és az évek alatt fejlesztettem kicsit😅

#5 voltam

21/L

2021. máj. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 nem ijesztő. Én is így vagyok 😅
2021. máj. 24. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!