Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak ha elzavarnak...

Mit csináljak ha elzavarnak itthonról a húgom miatt?

Figyelt kérdés
A húgom most 16 éves,kamasz. Én pedig 21 vagyok, most másodéves egyetemista. Normál esetben kollégiumban lakom csak most a korona miatt haza kellett jönnöm. Meg nem dolgozok mert suli mellett nem tudok, az órarendi beosztasom miatt. Húgom az utóbbi időben összejött egy 17 éves sráccal akivel együtt akarnak aludni. Csak az a baj h egy szobánk van itthon és ahogy említettem ameg nincs kollégium nem tudok hova menni. Anya is említette hogy 21 vagyok lassan elmehetnek itthonról, hogy a hugome lehessen a szoba, mert neki is szüksége van életre. Kicsit rosszul esett. Múltkor azért is rossz szemmel néztek rám,mert hétvégén hazajöttem és pont akkor szeretett volna a húgom barátja itt aludni.

2021. jún. 10. 10:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

édestestvérek vagytok?


Elég proli módszer ez a kitessékelés... :(

2021. jún. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Szégyen az ilyen szülő...
2021. jún. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%

Lehet maradi vagyok de 16 évesen még nem kéne együtt aludgatni főleg nem más kárára.

Nem tudom a szüleid mit gondolnak, egyedül lány diákként, hogy tudnál elkoltozni..

2021. jún. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
91%

Most roppant bunkó leszek, bocs.

Első körben anyádék kicsit szálljanak magukba, és fogják vissza magukat, mert, -ha jól értem, max 2 szobás lakásban vagytok, amiben anyádék laknak, meg ti a húgoddal egy másikban. Ha nem tudnak olyan anyagi biztonságot teremteni, hogy amikor már tinik minimum a gyerekek, külön szobában lehessenek, inkább maradjanak csöndben. Ez szerintem minimum a mai világban.

Kettő. A saját gyerekem sosem dobnám ki egy jöttmentért. 21 éves vagy, ez nem a Kádár korszak, hogy na, ha apád katona, akkor kap ajcsiba egy lakást, mert állambácsi jófej. Nem, itt már az is jó, ha némi családi segítséggel 30 éves korodra lesz egy saját lakásod. Nem 22 évesen lesznek szülők most az emberek, és ha még nekiállnál házat is építeni, az nem úgy ment mint 50 éve, messze nem.

Az én gyerekem sosme dobnám ki a házamból, mert a gyerekem. Persze, ha lenne egy 25 éves lányom/fiam, már jobb örülnék, ha egy saját kis életet kezdene saját ingatlanban, de abban is segítenék, hogy haladjanak.

És tényleg bocs hogy ilyne bunkó voltma, de ez így van, ezt mutasd meg bátran anyádéknak.

2021. jún. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
Én örültem volna neki ha annak idején a lányom minden hétvégén hazajött volna hozzánk
2021. jún. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%

Húgod menjen aludni a kis pasijához!

A szüleidről pedig megvan a véleményem...

2021. jún. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%

16 évesen még nem természetes, hogy egész éjjeles programokat csinál a fiújával.

Tehát a szüleid bunkók.

Legyen elég nekik a délután, hogy te estére hazamehess.

2021. jún. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
82%

Igen, jó a meglátásotok, azért ez is beteg a szülőktől, hogy már 16 évesen együtt aludhat egy fiúval, akivel a leírtak alapján nem is régóta jár.

Nekünk anno 2 évet kellett erre várni, és 17 és fél évesen aludhatott nálunk elsőnek a fiúm.

2021. jún. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Mostoha testverem
2021. jún. 10. 11:16
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tehát TE vagy a mostohagyerek, és ő az édes?

Mert akkor érthető, de akkor is bunkóság.

2021. jún. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!