Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Háziorvoshoz el lehet menni...

Háziorvoshoz el lehet menni jelenleg vagy elzavarnak?

Figyelt kérdés
Napok óta tartó, súlyosbodó hátfájással.
2020. máj. 29. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
A telefonról hallottál ?
2020. máj. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Rendelnek, de csak telefonos egyeztetés után mehetsz.
2020. máj. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1 Előre tudtam, hogy majd egy ilyen okos, mint te írni fog, nem kellett sokat várni.:D Te meg hallottál arról, mire való ez az oldal? Elhiszed, hogy ha akarom, felhívom? Gondoltam nyugiban megreggelizek, megiszom a kávém és ha nem jött válasz, telefonálok. De miért is magyarázkodom?
2020. máj. 29. 09:50
 4/5 A kérdező kommentje:
#2 Köszi.
2020. máj. 29. 09:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez változó lehet. Alapvetően ELVILEG(!) május 4.-től telefonos egyeztetés után időpontra lehet menni,nem csak nagyonsürgős esetbenis amennyiben nem légúti tüneteid vannak. De hangsulyozom elvileg. Valaki ,,elzavar", valaki fogad. En pl. felhívtam a dokimat a héten, mert olyan problemáim vannak mostanaban, amivel nem ártana, ha látna. De azt mondta, hogy náluk meg mindig nincs rendelés, csak kiugróan sulyos eseteket fogadnak, pedig az orvosom bővel 65 alatti. Szóval nem lehet tudni biztosan, Te sikerrel jártál, kérdező?
2020. máj. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!