Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek, hogy ne legyen...

Mit tegyek, hogy ne legyen kínos ez a kis "találka" ? (nem randi)

Figyelt kérdés
Egy csetes férfi ismerősömmel fogok találkozni. Nem randi céljából, csak hoz nekem egy terméket, amit náluk lehet kapni (külföld). A héten jön Magyaroroszágra és mondta, hogy elhozza nekem. Megbeszéltük, hogy odaadja és beülünk valahova. Nos, nem beszélünk napi szinten, nem vagyunk túl nagy barátok, de jóban vagyunk. Félek, hogy nem lesz beszédtéma. Attól, hogy nem akarok tőle úgy semmit még nem akarok kínos helyzetbe kerülni. Sajnos eléggé introvertált vagyok és ő sem túl beszédes. Nagyon bunkó lennék ha a találkozót lemondanám csak átvenném tőle amit vett? Magyarországon belül is ő utazik, szóval én bunkóságnak tartom :s Ugyanakkor nem akarom, hogy amiatt ne dumáljunk többet mert kínos lesz élőben beszélni.
2021. jún. 12. 14:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne mondd le, mert az mindenképpen hülyén néz ki. Viszont azt megteheted, hogy amikor találkoztok, megmondod, hogy nincs túl sok idöd, csak egy kávéra/üdítöre, mert egyéb program jött közbe, amit nem tudtál elhalasztani.
2021. jún. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!