Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek is gáz, ha egy...

Szerintetek is gáz, ha egy barátnő a találkozásnál bemegy a ruhaboltba és kb az egész találka arról szól, hogy 1-2 órán át ruhákat néz?

Figyelt kérdés

A korombeliek nagyon el tudnak veszni a ruhaboltokban. 23 vagyok. Egyik barátnőm is ilyen - sétálunk az utcán, meglát a kirakatban egy ruhát, berobog a boltba és 1-2 órán át ki se jön. Azért is rossz, mert olyankor meg se hallja, amit beszélek hozzá.


Engem viszont sosem kötött le a ruhavásárlás. (Jó, szoktam, de inkább egyedül intézem vagy ha barátnővel megyek, előre kijelentem, hogy ez most ruhavásárlós program lesz.) Viszont megijeszt a tudat, hogy ez zavar engem; elvégre én is lány vagyok, hasonló hatással kéne, hogy legyen rám egy ruhabolt és nem az kéne, hogy legyen, hogy szétunom az agyam, meg rosszul essen, hogy nem tudjuk azt az időt normálisan, beszélgetéssel eltölteni.


Szóltam amúgy erről a barátnőmnek, de ugyanúgy előjön a vásárolhatnék nála sokszor.


Ti hogy vagytok az olyan barátnőkkel, akiket nem lehet kirángatni a ruhaboltokból?



2017. febr. 9. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gáz ha közben nem figyel rád. Főleg ha már szóltál is neki. Olyan nincs, hogy hopp vásárolni akarok. Hopp megint vásárolni akarok.
2017. febr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy ilyen barátnőm, mindent meg akar venni, és órákat várhatok rá a próbafülke előtt. Ha már felidegesít, ott hagyom a boltba mint egy kisgyereket, na akkor kijön ő i mert ott hagytam, és leülhetünk végre enni. :D
2017. febr. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én otthagynám, ez elég pofátlan viselkedés tőle.
2017. febr. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
biztos nem lennek ott vele orakig, hulye vagyok en? hazamennek aztan majd eszbekap, am ez vasarlasmania azert vasarol esz nelkul mert ettol boldognak erzi magat.
2017. febr. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Enis nagyon szeretek vasarolni es ugyanugy eltudok tolteni egy boltba 1-2 orat de ha randin egyszer csak mindent felreb*sz (bele erte teged)akkor az mar pofatlansag
2017. ápr. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!