Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már olyan akinek bármi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan akinek bármi is összejött anotalkon? Találka, vagy bármi

Figyelt kérdés

2021. márc. 1. 23:29
A kérdező szavazást indított:
Anotalk
Beszélgetés
11 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Párszor voltam fent csak, de találkoztam 3 lánnyal onnan. Egyikkel összejöttem kb 2 hónapra 2019 nyarán. Egyikkel meg egy kis iszogatás után töltöttem egy éjszakát de utána nem beszéltem már vele nem is tudom miért. A harmadikkal 1x taliztam de kár volt egyből léptem is le valami kamu indokkal olyan idegesítő volt, és nemmellesleg ronda is.
2021. márc. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lett onnan egy barátnőm, de az kicsit bonyolult sztori.
2021. márc. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Igen, lassan ket eve futottunk ossze anotalkon egy sraccal, es talalkoztunk is tobbszor, mai napig beszelunk, de csak baratok vagyunk. Nagyon boldog vagyok hogy megismerhettem, bar oszinten szolva nem orultem annyira hogy pont anotalkon jott ossze a dolog (mert akkoriban nem vettem komolyan az oldalt, ahogyan a komolyabb ismerkedest se a beszelgetopartnerekkel)

18/l

2021. márc. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Nekem volt egy lány, akivel összejöttünk, volt köztünk 160 km, de kb 2 hetente találkoztunk, de akkor több napra, és ez közel másfél évig tartott. Ja meg volt egy, aki a közvetlen közelemben lakott, vele volt 1-2 dolog rövid távon, de ennyi:D Meg néhány kép küldözgetésig eljutós sztori is. Hát, kb. ennyi.:)
2021. márc. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Komolyan? Vannak anotalkon lányok?
2021. márc. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
A valóságban sokszor, anotalkon soha :(
2021. márc. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

Vannak anotalkon lanyok, kevés, de van

Amugy miert pontoztatok le? Valakinek nem tetszik hogy nekem ez osszejott? xd

3as voltam

2021. márc. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Akkor megyek anotalkra:D
2021. márc. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

#7-es sztem ja, engem is félig lepontoztak mert összejött többször is, pedig nem voltam fent sokszor egyáltalán :D (1-es vagyok)


Mondjuk nektek vaszleg azért nem jött össze mert hiába tudtok chatelni ha élőbe félős kisegerek vagytok :D

2021. márc. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer sikerült egy, de fél év után a távolság miatt off lett :(
2021. márc. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!