Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehetne a kommunikációs...

Hogyan lehetne a kommunikációs készségemet fejleszteni?

Figyelt kérdés
Sokszor vagyok úgy, hogy egy társaság tagja vagyok, a többiek beszélgetnek, én meg egyszerűen nem tudok hozzászólni és, mint valami kívülálló csak figyelek és hallgatok. Ha kettesben vagyok valakivel, akkor azért sokkal jobb a helyzet. Olyankor sokkal nyíltabb vagyok, de még ilyenkor is előfordul, hogy agyalok, milyen témát hozhatnék fel, de semmi nem jut eszembe. Ha kettő lenne belőlem és egymással kellene beszélgetniük, egyik se szólalna meg. Amikor valaki olyannal beszélek, aki félénkebb, ezerszer jobban megy az egész. Milyen módszerekkel lehetne ezt fejleszteni?

2021. jún. 13. 05:31
 1/3 anonim ***** válasza:

A neten rengeteg anyag van fent ebben a témában.

Írd be a Google-ben, hogy kommunikációs készség fejlesztése. Sok találatot fogsz kapni.

2021. jún. 13. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amit a hetkoznapi ember csinal, az az ures fecseges. Celtalan fecseges.


Keves emberrel lehet ertelmesen elbeszelgetni.


Ehhez kell kozos tema. A kozos temahoz kell rengeteg informacio!


Az erveles mestersegenek az elsajatitasa. Logikus gondolkodas elsajatitasa.

Egoizmus kizarasa, kulturalt viselkedes.

2021. jún. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kommunikációs képességek fejlesztésének módszertana ...

[link] › tartalom › TANANYAG

A kommunikációs képességfejlesztés módszertana tanegység a leendő gyógypedagógust a tanulásban akadályozott (ezen belül hangsúlyosan az enyhén ..

2021. jún. 16. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!