Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tényleg vannak ilyen undorító...

Tényleg vannak ilyen undorító emberek?

Figyelt kérdés
Hallottam róla, hogy egy pasi megerőszakolt egy kislányt aki belehalt mert még szinte csecsemő volt és szétszakadt ott alul mindene...El se hiszem hogy ilyen féreg emberek járnak köztünk. Fúj.

2021. jún. 16. 23:26
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Vannak még ennél durvábbak is
2021. jún. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
sajnos igen. szerencse, ha lehet ezt mondani, hogy valoszinuleg az elso ejszakat sem fogja tulelni a bortonben, ha kiderul mit tett
2021. jún. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Reszletezd meg, hadd gondoljunk bele mindannyian. Most ez lesz az uj magyar ragogumi.
2021. jún. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóról hallottam, csak ott nem egy gyereket erőszakolt meg a pali, hanem valami állatkölyköt. És igen, az is elpusztult.


Van ilyen. Bár ne lenne.

2021. jún. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4%
Én azt hallotam, hogy egy nő meggyilkolt 2000 csecsemőt szorakozásból. Elvágta a torkukat, megitta a vérüket, és közben hangosan gunyosan nevetett. SAJNOS VANNAK ILYEN NŐK ÉS MÉG ROSSZABBAK IS. A NŐK SAJNOS ILYENEK.
2021. jún. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
14%
Lényeg hogy Isten megbocsátja neki! De nekem nem hogy szeretkeztem egy velem egykorú lánnyal, közös beleegyezéssel. 22N
2021. jún. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg vannak. A börtönben rendesen megkapják a magukét az ilyenek. Kivégezni az állam nem fogja, de a rabok megoldják!

[23:56]: Szerintem te Amelia Dyer-re gondolsz. Nem ölt meg 2000 csecsemőt, eléggé eltúloztad a dolgot, csak hogy bemondhasd, hogy a nők ilyenek.

2021. jún. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
13%

7#:

Tényleg nem tünt fel az ironia, a szarkazmus ? Hogy a kérdező a szokásos napi (öljünk meg minden férfit) férfigyűlőlő feminácihisztériát gunyolta ki a kérdéssel ?

2021. jún. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
26%
8# tévedsz. Ez nemfüggetlen kérdés.
2021. jún. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a megerőszakolást inkább férfiakkal társítják, vagy hozzájuk kötik. Persze nőkre is ugyanúgy jellemző, csak ritkábban. Csomó beteg ember van, jó eséllyel a környékünkön lakók között is akad egy csöppet elborult elméjű/szokású figura.
2021. júl. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!