Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Más országban is ilyen undorít...

Más országban is ilyen undorítóan egymásra beszélnek az emberek?

Figyelt kérdés
Nagyon felhúztak nemrég. Kiderült, hogy olyan ember, akivel az egyetem elején összeismerkedtem, mondott rólam ezt azt..Roviden annyi, hogy semmi oka nem volt rá. És van itt más emberekkel gond, akik hasonlóak, vagy nagyokat mond az egyik, hazudozik, a másik nyal mindenki fenekét enyémet is anno, közben ahol tudott hátba szúrt. De ez a két szemly nyilvánvaló volt. Nem is vettem magamra.. de tulajdonképpen most egy olyan személyben csalódtam kiről soha az életben nem gondoltam volna, azt hittem jófej, és hogy kedvel. Nem értem, kicsit azért fáj és rosszul esik. A szobatársam normális. De tényleg senkiben sem lehet megbízni..Máshol is ilyen? Nem tudom akkor, mégis hogy viszonyuljak az emberekhez, ha mind ilyen..nem tudom mit tegyek?
2014. okt. 17. 04:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne beszélj személyes dolgokról,ne adj támadási felületet senkinek!Én most épp a kedves testvéremben csalódtam akkorát,hogy nem is akarom többet látni.
2014. okt. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Máshol nem szokás (nem illik) magánügyekröl beszéli mások elött, kivéve EGY nagyon jó barátot, MO-on meg mindenki fünek-fának (munkatárs, osztálytárs, szobatárs, bulis haver, stb) elmeséli a legintimebb dolgokat is az életéböl, aztán csodálkozik, hogy nem mindenki tartja meg magának.
2014. okt. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem beszeltem maganugyekrol semmit nem tudnak rolam, igy tortent meg az egesz.
2014. okt. 17. 09:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Az ,,Oszd meg és uralkodj" elv tulajdonképpen egymás átvágásán alapul. Ès nem egy újkeletű magyar dolog. Tehát igen,minden orszagban mindig is ilyenek voltak az emberek.
2014. okt. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Három évet dolgoztam külföldön, főleg kelet-európaiakkal, természetesen minden nemzet tagjai között volt, aki kibeszélt, de a magyarok valami elképesztően speciál módon tudják ezt művelni. Jellemző ránk, sajnos, hogy a másikról kizárólag rosszat mondunk, féltékenyek vagyunk, keresztbe teszünk egymásnak, kavarjuk a szart. Én legalábbis ezt tapasztatam, egy idő után el is határolódtam a magyaroktól.
2014. okt. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Sajnos ez van, én reménykedem egy jobb, civilizáltabb, értelmesebb, megbízhatóbb, nem slégfejű társadalomban.
2014. okt. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

na állj. mindenkinek, aki azt mondja, hogy mi magyarok főleg ilyenek vagyunk.

nem vagyunk rosszabbak, mint minden más nemzet. kivülről láthattatok másik kultúrákat, de belülről, a nemzet tagjaként nem, én igen. azt hiszem, mondhatom, hoyg senki sem jobb nálunk, vagy csak máshogy csinálják, számunkra nem túl feltűnő módon.

de ne mondjuk már, hogy a magyar ember a legromlottabb....

2014. nov. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én láttam nyugati-európai(!) nagyvárosi(!) (tehát nem kis balkáni falu) embereit olyan szinten kicikizni a másikat nem másért, de a munkahelyi ebédje miatt, (csak mert otthonról hordta), hogy azt mondtam, azért de jó, hogy mi ilyet Magyarországon azért nem csinálunk.

Vannak nekünk magyaroknak rossz tulajdonságaink, és hoyg pletykásak vagyunk, de az messze nem igaz, hogy mi vagyunk az emberiség legalja.

2014. nov. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
a két utolsó válaszoló válasza, de az utolsó előttinek a végső mondatja a leghejesebb
2014. nov. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!