Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan vehetném rá magam egy...

Hogyan vehetném rá magam egy covidtesztre? (rettegők és hisztériások ne kattintsanak, kösz)

Figyelt kérdés

Szóval sztori röviden: az országomban momentán mindenhez "koronavírus-teszt"et kell elvégezni, különben radioaktív vagy és másodrangú állampolgár, aki adót fizethet és esetleg tapsikálhat az orvosoknak, de ennyi. viszont a tanulócsoportom, akiket imádok, és akikkel lassan egy éve nem láttuk egymást, szervezett egy találkozót egy étterembe,és borzasztóan szeretnék elmenni.

probléma: annyira undorít az egész rettegős-hisztériás diktatúra, hogy képtelen vagyok egyáltalán csak kinyitni a weboldalt, hogy megnézzem hogy az istenbe tesztelhetnének egyáltalán. (komolyan mondom, szabálytalan szívverés, kézremegés, foltok a látóteremben). gusztustalannak érzem magam a gondolattól is, hogy beszálljak a rendszer sggnyalásába. (meg eléggé félek tőle, mi lesz, ha valaki ismerős meglát a teszthelyen, és nyomorék rettegőnek bélyegez, vagy rámszabnak egy többhetes háziőrizetet csak úgy random?)

kérdés: valaki esetleg tud mondani valami bátorítót, amitől nem fogom magam úgy érezni, mint egy gerincét vesztett meztelen csiga, mert felszállok a hisztivonatra?

(hisztériások továbbra is kíméljenek, ne felejtsétek, most éppen az a cél, hogy betuszkoljunk engem is a hisztibe, nem az, hogy még jobban meggyőzzünk, milyen retardált és undorító az egész!)


2021. jún. 18. 11:22
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Österreich az ország neve?
2021. jún. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
97%

Hát barátom, te nevezel embereket hisztériásnak és rettegőnek, közben éppen te hisztériázol és rettegsz egy egyszerű teszttől...


Marha egyszerű, odamész, két perc alatt letesztelnek, oszt mehetsz a dolgodra.

2021. jún. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
69%
1 az osztrákok még itt tartanak?
2021. jún. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
81%

Figyelj, én átestem a covidon tavaly októberben. Kórházba ugyan nem kerültem vele, de k*rvaszar két hetembe került. Amikor a munkahelyem megemlítette, hogy még a tömeges oltások előtt lesz lehetőségünk beadatni magunknak a pfizert, nem is kételkedtem benne, hogy be akarom adatni magamnak.


Az, hogy te hisztériát látsz e mögött, azzal én nem tudok mit kezdeni. Viszont, ha eltekintünk az oltáskártyától és nem akarsz kockázatot vállalni azzal, hogy te is hasonlóan szarul legyél mint én, ha esetleg elkapnád, akkor adasd be magadnak.

2021. jún. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
95%
Napi vírusellenes p.r.o.v.o.k.á.c.i.ó letudva.
2021. jún. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
96%
Ah, most nézem, hogy nem is az oltásról van szó, csak egy egyszerű tesztről. Visszavonom amit írtam, te rettegsz, ember. Pszichiátriai eset vagy.
2021. jún. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
6%
Hat ez elegge kellemetlen. Ha semmikepp nem tudod elkerulni akkor csinald meg szerintem. Amugy jasonlo a helyzet nalunk os,szeretnenk menni nyaralni de oktast semmikepp nem akarunk,a teszt pedig...hat nem tudom,en leginkabb a sok kamu pozitiv teszt miatt felek.
2021. jún. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
5 ezekszerint vannak vírustámogatók is? Vagy hogy kell ezt érteni, hogy provokálni lehet a vírus ellen?
2021. jún. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:

7-es vagyok,bocsi vezetes kozben potyogtem es mellenyultam neha

*hasonlo a helyzet nalunk is

2021. jún. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
36%
#3 Sajnos igen,de ha van ilyen teszted ami mindenkinek ingyenes akkor be mehetsz bárhova,nem kell oltási igazolvány mint Magyarban.
2021. jún. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!