Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol szerezhetnék barátokat?

Hol szerezhetnék barátokat?

Figyelt kérdés
Csak dolgozni meg edzeni járok el itthonról. Ezeken kívűl hol tudnék új emberekkel összehaverkodni? Nem vagyok antiszociális, és félénk sem kimondottan. Ápolt vagyok stb. szóval minden rendben van, csak valahogy így jött ki a lépés. 17 éves vagyok.

2021. jún. 20. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen dolgozol? Az edzés ok, de meló?

Mit dolgozol, mit edzel? Ott nincs lehetőség?


Mi a hobbid? Esetleg könyvtár, közösségi lehetőségek, klubok, túrák?

2021. jún. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nincs lehetőség, azért is írtam, hogy azon kívűl.

Parkolóőr vagyok, szóval egész nap a bejáratban üldögélek egyedül. Sportolni kondiba járok,de ott csak idősebb fazonok vannak + biciklizni/kocogni szoktam.

Hát igazából a sport a hobbim meg ezzel kapcsolatban olvasgatok, meg nagyon másra nem is lenne időm. Persze örülnék ha elhívnának valahova, arra tudnék időt szakítani.

2021. jún. 20. 21:48
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Véletlenül nem ezen a héten leszel 17? :D
2021. jún. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem. Miért ?
2021. jún. 21. 12:01
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Ja, semmi, csak kevertelek valakivel akkor, akire nagyon hasonlítasz ezek alapján amiket leírtál. :D
2021. jún. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 semmixd321 válasza:
Háát Talán ha letöltöd a discordot ott kereshetsz magadnak egy csoprortot. báár nem tudom hogy szoktál e játszani.
2021. jún. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6, én már ajánlottam neki privátban a csoportomat, ami direkt barátkozásra van. :)
2021. jún. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!