Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Eddig is ennyire sokan használ...

Eddig is ennyire sokan használtak snusszt?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 2-3hónapban figyeltem fel rá hogy egyáltalán létezik olyan hogy snussz, a barátaim nagy része előszeretettel használja napi rendszerességgel. Kinek mi a véleménye róla? Milyen hatásai vannak? Próbálta már valaki?

2021. jún. 23. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Mi az a snussz? Kisegítenél?
2021. jún. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

#1: a bagoragas modernebb valtozata: kis zacskoban dohany, amit a szad meg az inyed koze raksz be.


Kerdezo: mostanaban epp ez a divat, annyi a kulonbseg (amellett hogy nem fustol, ugye), hogy ettol nem tudorakot kapsz, hanem szajuregi rakot.

2021. jún. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
(ja igen, a szajban tartott dohany hatasainak tekinteteben guglizz ra a valamikori top baseball-jatekos Bill Tuttle nevere)
2021. jún. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez is azon dolgok közé tartozik aminek qrvára semmi értelme nincs.
2021. jún. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én már bácsi vagyok, ezért láttam pár ilyen divathullámot. Amúgy nagyon régi szokás, eredetileg tubákolásnak hívták (innen a tubákosszelence szó is). Takarékosabb, mint elégetni a dohányt, mert a nikotin a szájban is felszívódik.


Amúgy szerintem undorító, és hosszú távon ki is esnek tőle a fogaid :)

2021. jún. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nincs elterjedve . Egy ismerősöm se használ ilyet . Én külföldön próbáltam . Ott egy kicsit elterjedtebb . Amit annyit jelent hogy 80 emberből max 5 vesz néha snuszt . ( Munkahelyen )


Jó nagy hülyeség :D

2021. jún. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5: a tubakolas nem ez, hanem a nagyon finomra orolt dohanypor orrba felszivasa vagy ritkabban inyre/szaj-nyalkahartyara kenese.
2021. jún. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!