Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Találkozzak egy társasággal,...

Találkozzak egy társasággal, ahol lesz egy olyan csaj is akinek tetszettem?

Figyelt kérdés

2 hete elszurtam vele az esélyemet és már nem valószinü, hogy érdekelném. Még nem találkoztam vele a sulin kivül, mert nem akart találkozni velem, hiába hivtam el.

Most viszont elhivott az egyik haverja, hogy lógjunk együtt és azt mondta, hogy a csaj is ott lesz. Tetszik a lány de nem tudom, hogy mit reagál, ha csak ugy felbukkanok a baráti körében. Kellemetlen lesz? Vagy talán jobban megsimerjük egymást és még lehet köztünk valami? Vagy le sem fog szarni engem? 😅


Valami tapasztalat?



2021. jún. 24. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:

"Még nem találkoztam vele a sulin kivül, mert nem akart találkozni velem, hiába hivtam el."


"Most viszont elhivott az egyik haverja, hogy lógjunk együtt és azt mondta, hogy a csaj is ott lesz."


Jó eséllyel gondosan el fog kerülni téged a csaj, és a barátnőivel fog vihorászni, beszélgetni. Vagy esetleg kamu az egész és megfognak szopatni valamivel.

2021. jún. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem sem fog rám figyelni és a háttérben lennék. Viszont tuti nem szopatnak meg. A srác aki elhivott tudja, vagyis látja rajtam, hogy érdekel engem a csaj. Megértően hivott el engem és kiemelte, hogy ott lesz a csaj és talán birok vele valamit kezdeni.
2021. jún. 24. 15:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy dobásod lesz. Nagyon magabiztosnak kell lenni, de mégsem azt kimutatni. Nagyon értelmesnek kell lenni, de nem okoskodónak. Szerintem a hülye beszédeket, eröltetett poénokat, trágár szavakat (izé ottvót az a fasz de annyira be vótam baszva hogy kurvára nem voltam magamnál haha... és társai), és legyél nyitott, figyelmes, ő beszéljen és ne te, és ha mégis beszélsz, akkor semmiképp se magad fényezésével töltsd az időt. Tudnia kell, hogy ő a főnök, de ne menj pincsibe, legyél semleges, ha netán visszautasítana és direkt azt vágná a fejedhez, hogy de hát te futottál utána, akkor legyen egy ütőkártyád: "utánad? nem, utánad semmiképpen, azért jöttem a buliba, mert ismerkedni szeretnék, és rajtad kívül vannak itt mások is."


Szerintem mindenképp próbáld meg, akkor tökös leszel, de tét nélkül állj hozzá, akkor nem esik szarul, ha tényleg átnéz rajtad, legyen B terv: például menj oda másik lányhoz :D Attól frászt fog kapni, ha színleli, hogy nem érdekled.

2021. jún. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a hülye beszédeket, eröltetett poénokat, trágár szavakat kerüld el*
2021. jún. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!