Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van itt olyan aki füvezik?

Van itt olyan aki füvezik?

Figyelt kérdés
Néha néha belecsúszok 1-1 cigibe így 2-3 havonta, és azt akarom kérdezni hogy milyen hack-ek vannak hozzá? Hallottam már shot-ról, bongról (jó ezt tudom mi), pipáról, sőt még mutattak olyat is hogy 2 ujj közé a cigit, és ökölből szívni 1-2-t. Ezek mire jók? Erősítik a hatást? Tudtok valami jó praktikákat ha a közeljövőben lesz még alkalmam ki tudjam próbálni?

#fű #kender #legalizálás #kapudrog #Fűdejó #Fantasztikush
2021. jún. 25. 11:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Az a lényeg hogy minél több (és minél jobb minőségű) füstöt kell egyszerre leszívni. Úgy jobban beadja ;)
2021. jún. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
1. válaszoló, elég menő neved van
2021. jún. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezektől nem üt jobban. De bongból szívva erősebb meg más, mint cigibe.
2021. jún. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Tartsd lent, ne fújd ki egyből mint a rendes cigi füstöt
2021. jún. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Ezeknek amúgy az a lényege hogy van egy köztes tartály amiben megáll a füst. Esetleg bongban, vízipipában le is hűti a víz. Aztán mivel kicsit állt, így sokkal többet le lehet szívni úgy hogy nem úgy érzi az ember. De mindegyiknél hasonló a lényeg - mégpedig hogy készre vágják az embert :D

(Talán pl a vízipipa kicsit egészségesebb is, mert víz kiszűr sok károsabb hatású anyagot.)


Az egyik legtutibb a vödrözés. Kell egy 2 - 2,5 literes üveg, aminek levágják az alját. A szájánál kell bele 2 réteg alu-fólia kilyuggatva - oda megy az 1 g. Bele kell tenni a vödörbe - rágyújtani - és felhúzni. A vákum beszívja a füstöt. Egy jó nagy slukk, és ha lenn tudja tartani az ember amíg remegni kezd - akkor nagyon jó :)

2021. jún. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
Amúgy ez a "tartsd lent a füstöt" úgy hülyeség, ahogy van. Maximum csak a tüdődet károsítod jobban vele. A thc teljesen felszívódik 1 másodperc alatt is, tehát slukkolhatsz egy spangliból úgy, mintha rendes cigi lenne. Ez a misztikum valószínűleg azért létezik még mindig, mert ha lent tartod sokáig, és nem veszel levegőt, akkor oxigénhiány lép fel, amit érezhetsz úgy, mintha jobban megütött volna a cigi. Ugyanez van a köhögésnél is.
2021. jún. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom én nem gyakran füvezek, de a haverom aki már lassan 20 éve , ő mondta nekem ezt.
2021. jún. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De akkor én se tartom lent sokáig mert csak köhögök. Megpróbálom úgy milyen, ha rendesen ki fújom
2021. jún. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tényleg nem kell, majd meglátod. Én is évek óta füvezek, de mindig kifújtam egyből.
2021. jún. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Legjobb tudomásom szerint elég 3 másodpercig letartani, utána már nem üt meg jobban
2022. márc. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!