Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha egy anya úgy lazít néha, hogy füvezik?

Figyelt kérdés

2020. márc. 25. 11:27
1 2
 1/15 anonim válasza:
50%
Számomra bármelyik életkorban, és élethelyzetben elítélendő a füvezés. Anyukaként meg pláne. Minek van gyereked, ha drogozol?
2020. márc. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
32%
Mit vársz,mégis mi lenne a vélemény?Ha valaki nem anya,akkor is UNDORÍTÓ!
2020. márc. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudnék felnézni rá felelősségteljes anyaként.

Amerikában, ahol ez rengeteg államban legális is úgy vettem észre, hogy az emberek nagyrésze szerint elítélendő. Anyaként meg pláne.

Néhány füves cigitől nem leszel rossz ember de ennek megvan a helye és ideje (fiatalkor, egyetem).

Később nem gondolom, hogy hosszútávon hozzátenne az életedhez. Ha anya vagy, akkor pedig semmiképpen, a gyermek sem hülye és előbb-utóbb észreveszi.

Én nem tudnék felnézni anyámra, ha tudnám, hogy füvezik. Néhányszor kipróbáltam külföldön, de nem tett hozzá az életemhez ezért ma már nem élnék vele.

Gondold át ezerszer, hogy miért szeretnéd, milyen feszkót akarsz ezzel oldani, tudnád-e esetleg mással oldani (pl jóga, sport, meditáció, jó beszélgetés vagy összebújás a gyerkőc apjával)

2020. márc. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%

Én meg szülinapomkor nem mertem meginni 2 korty likőrnél többet mert hogy aztán nem ébredek fel a gyerekhez 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Na de most komolyan. Nagyon hosszú napok után van mikor megiszok egy pohárka bort. De ez a max.

Azt gondolom hogy elítélendő. Nőjjön fel.

2020. márc. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
70%
Semmi mert nem érdekel ki mit csinál ameddig az nincs rám hatással és ezt tanácsolom másoknak is; mind your own business.
2020. márc. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%

Gondolom nyilván tinédzser az anyuka. Vagy tizenévesen szült. Vagy sárgalapos.. 🙄


Mindegy melyik a felsoroltak közül, minden esetben felelőtlen

2020. márc. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
82%
Erdekes, feltemned egy holland forumon ezt a kerdest es teljesen mas valaszokat kapnal.
2020. márc. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
84%
Azt hiszem én itt nagyon utalva leszek.Igen,vannak gyerekeim,es néha ha elaludtak a gyerekek, megengedek magamnak egy cigot.Kizárolag akkor!!!Semmi nincs benne amitöl rossz anya lennék,én igazabol ilyenkor tudok a legjobbat aludni.(nem kelnek a gyerekek ejszaka màr,szoval nincs az hogy nem veszem észre vagy ilyesmi..ha ezt kérdezné valaki) többen vagyunk családok barátok,van ahol 1 gyerek van van ahol 3.Mindig osszejövünk (most persze nem a vírus miatt) nagyon jol elvan az összes gyerek,szülő.Senki nem italozik,mindenki dolgozik,de ha sikerül osszejönnünk gyerekek nélkül akkor mindenki cigozik.Röhögcsélünk,beszélgetúnk,nagyokat eszünk,aztán megy mindenki haza.Másnap munka,gyerekek..semmivel nem vagyok/vagyunk màsabbak.Persze en azt is megertem ha valakinek ez nem szipmatikus,csak nem kell a legrosszabbra gondolni,meg előitélteskedni.Ja es mi sem tini szülők vagyunk,vannak 30 as párok es majd csak 50 évesek is.
2020. márc. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%
Miért nem értitek meg, hogy ezen az oldalon ne tegyetek fel ilyesféle kérdéseket, mert itt mindenki szerint drogos vagy, ha hetente/havonta elszívsz egy cigit. Kérdezd meg ugyanezt redditen, ott nincsenek ennyire szűk látókörűek. Abszolút nem ítélem el, mindenki számára kell egy kis kikapcsolódás, semmivel nem rosszabb, mint kicsit becseccsinteni. Csak azt nem ítélik el az 1 millió alkoholista országában.
2020. márc. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
21%
Már bocs, de a cigizés, meg a füvezés rohadtul nem ugyanaz. A füvezést mélyen elítélem, a cigizést nem. A cigi nem tudatmódosító, a fű igen.
2020. márc. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!