Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért menő mostanában az ha...

Miért menő mostanában az ha valaki füvezik?

Figyelt kérdés
majdnem az egész baráti köröm csinálja és én vagyok a szemét ha megemlítem a témát

2013. júl. 27. 17:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem menő dolog, amúgy meg az ország fele szív szóval..
2013. júl. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Hát akkor lehet rosszul választottad meg a baráti köröd. Amúgy gondolom kamaszok vagytok, rájuk meg jellemző hogy a határaikat próbálgatják.
2013. júl. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Szerintem nem csak mostanság "menő" (ha egyáltalán az), elég régóta használják, gondolj csak a hippi korszakra. :)
2013. júl. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
8%
Nem menő, csak ha be vagy állva, akkor olyan érzés fog el, mintha bármit megtehetnél, minden olyan más.. Mintha álmodnál. Emlékszem, mikor egyszer a lábamba éreztem :O meg volt olyan is, hogy minden elszórt szemétre azt hittem, hogy pelenka :D az vicces volt. De én se csinálom sűrűn. Egy évbe max 4-5 alkalom, de ez egyáltalán nem menő, ez csak hangulatjavító eszköz, de mindenkire máshogy hat és pl. az sem nem mindegy, hogy honnan származik, pl.:, hogy holland vagy arab. A lényeg, hogy nem menő és pont azért, mert egyrészt költséges (most 2000 egy gé, akkor abból simán tudsz venni kb 3db körömlakkot, vagy a H&M-be annyiért vettem a tök szép sálam, amit aztán elhagytam, de találtam egy másikat, úgyhogy mindegy :d) szóval nem éri meg, mert, ha fű kell ahhoz, hogy pl. elaludj, vagy, hogy felold a gátlásaid, akkor az nem menő, hanem ciki.
2013. júl. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%
Előző a válaszodból ítélve lány lehetsz utálom az ilyeneket mint te.. Te is csak vagányságból űzöd aztán most kemény vagy mert bele szívt egyet attól is meghált majd azt vártad hogy mikor mikor majd el hitted hogy kivagy mint a k-urva élet közbe a felét be beszélted és pelenkákar képzeltél a szemétre? Lol ez a legrosszabb flash amit életembe hallotam. De az az egy slukk is olyan volt hogy fulladt stb. De te kemény vagy mert te évente 4-5 x csinálod. De még tekerni se tudsz egy habisztik vagy inkább vedd meg és dobdki kb. Ugyan az kint amit te csinálsz
2013. aug. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
8%
te meg büszke lehetsz magadra, hogy ujjazzon meg kampóskéz
2013. aug. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Még mindig jobb minthogy ilyen életelen legyek mint te meg az előző :)
2013. aug. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
jobb mint hogy ilyenekhez kelljen nyúlnom, eléggé "habisztik vagy"
2013. aug. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én mondtam hogy ilyenhez nyúltam :D? lol
2013. aug. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Inkább legyen valaki füves, mint alkoholista.
2013. aug. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!