Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vajon mit tehetnék ha már nem...

Vajon mit tehetnék ha már nem akarom tartani valakivel a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval nekem volt/van egy "barátnőm" akivel régen napi szinten beszéltem, rendes volt velem meg minden, aztán annyira jó barátnők lettünk, hogy sokszor találkoztunk, pizsipartiztunk meg minden, de aztán később minden megváltozott. Minden rosszba belevitt, amiből aztán az lett, hogy az egészet rám kente és nekem kellett elvinnem a balhét, ráadásul csak én jöttem ki rosszul belőle, ő pedig megúszta. Na most én úgy döntöttem, hogy nem bírom tovább, hogy én már nem szeretnék tőle semmit. Azt mondtam neki a suliba, hogy elvették a telóm, azért nem tudok neki visszaírni. De most ugye nyári szünet van, és soha nem akarom megnézni amit ír. De hát ugye amikor meg iskola lesz...akkor fogalmam nincs, mit adjak be neki, hogy miért nem írtam neki egész nyáron. Erre kérnék tőletek ötletet. Még azon is elgondolkoztam, hogy egyszer beléptem a telójáról az instámba, és ki tudja, mit csinálhat rajta ha még egyáltalán meg van neki a profilom, bár mondjuk nem biztos hogy meg van, de most azon gondolkoztam, hogy letörlöm a profilomat a biztonság kedvéért, aztán majd csinálok újat, csak én nem tudom, hogyan kell kitörölni? Szóval ha valaki tudja akkor legyen szíves írja le.
2021. jún. 25. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha végleg megakarod szakítani vele a kapcsolatot akkor szerintem egyszerűbb lenne megmondanod neki, hogy nem akarsz tovább barátkozni vele, mert előbb utóbb a folyamatos hazudozáson át fog látni meg te se fogsz emiatt szenvedni.
2021. jún. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyes! Szerintem igazad van, arra jutottam, hogy az instagram fiókom kitöröltem, mert ha elmondom neki ezt, akkor lehet, hogy bosszút fog allni rajtam és valamit csinálhat a fiókomba vagy idk, na de igen, elmondom neki, csak ettől féltem:)
2021. jún. 25. 21:33
 3/4 anonim ***** válasza:

"csak én nem tudom, hogyan kell kitörölni?"

Van rajta törlés, nem tudom már hogy töröltem, de félig meddig elrejtett, beállításoknál kell valami piros végleges törlésre menni.


Aki a közelemben van és nem akarok vele kapcsolatot, egyszerűen csak nem leszek nyitott rá, ritkábban írok, kevesebbet. Nem mondom meg neki, hogy nem szeretnék semmit, csak úgy viselkedem. Ha rákérdez, mondom, hogy nincs semmi, megváltoztam kissé, s ennyi. Ha lehetne, elmondanám, de tudom, hogy csak balhézna belőle, így viszont passzívan építem le a kapcsolatot.

2021. jún. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hármas! Sikerült kitörölnöm, de azért köszönöm! És a többit is köszönöm! :)
2021. jún. 26. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!