Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak szerintem sok már amit...

Csak szerintem sok már amit az lmbtq közösség csinál?

Figyelt kérdés
Liberális vagyok, a prideot(büszkeség menetét) is támogatom de sztem, hogy a fociba meg mindenhova beakarják vonni már túlzás. Saját maguk ellen provokálnak. Olyan idegesítő már ez.

2021. jún. 26. 14:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem az a sok, hogy ezzel a témával van tele az oldal. Rohadt unalmas. Még tegyél fel pár kérdést erről!
2021. jún. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez érdekli az embereket ezek szerint😂
2021. jún. 26. 14:18
 3/15 anonim ***** válasza:
Elhiszem. Baromi érdekes.
2021. jún. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem provokálnak, tiltakoznak. Mert a kormány most hozott egy aljas törvényt ami a pedofilokkal mossa össze a közösséget, és erre szeretnék felhívni a világ figyelmét. Az hogy ez most pont az EB idején történik pusztán véletlen, ha nem EB hanem Eurovízió vagy EP választások vagy cannes-i filmfesztivál lenne most, akkor ott tiltakoznának, mert ott tudnának tömegeket megszólítani. Eddig sem vitte bele senki a fociba, és hidd el mindenki akkor lenne a legboldogabb ha nem is kéne mert nem születnének ilyen törvények.
2021. jún. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem támogatom a fideszt de semmi köze a törvénynek a melegekhez☺️
2021. jún. 26. 14:29
 6/15 anonim ***** válasza:
55%
5ös. Olvasd át, igaz azt a jogot vették el tőlük amivel annyira gyakran nem éltek, de elvették.
2021. jún. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
14%
6os, én átolvastam, SEMMILYEN jogot nem vettek el.
2021. jún. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
31%
7es. 18év alatti osztályokba az önmaguk "híresitését" nem?
2021. jún. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
8as, az ISKOLÁKBAN te szerencsétlen. Egymás között nyilván nem.
2021. jún. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ha csapatot váltanál a konzervatívokhoz, akkor ők tárt karokkal fogadnának.

Menjél csak, több haszna lenne mint annak, hogy balosnak mondod magad, aztán ilyen ostoba véleményeket tolsz ki a netre.

2021. jún. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!