Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy adjam tudtára, hogy bánt...

Hogy adjam tudtára, hogy bánt amit csinál?!

Figyelt kérdés
A lényeg az,hogy van egy fiú aki mindig viccet csinál Bármiből amit csinálok.Tisztában vagyok vele hogy csak viccből akarja,de mégis engem nagyon bánt hogy mindig kiröhög,és akkor már a többiek is röhögnek rajtam de főleg az az idegesítő hogy ezek olyan hétköznapi dolgok,mint pl összeszedni az ellenőrzőket,vagy ahogy eszem a szendvicset..

2014. szept. 1. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem voltam még ilyen helyzetben. Szerintem ezt jobb lenne négyszemközt megbeszélni. Ha lány vagy lehet, hogy tetszel neki. Hány évesek vagytok?
2014. szept. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

16/f de hidd el ha megpróbálnám vele komolyan megbeszélni,Azért is kiröhögne...Próbálkoztam azzal hogy visszaszólok,(mert egyébként általában nem hagyom magam)

De azért is csak kiröhögne,a többi ürge meg ugyanúgy röhögne rajtam.

2014. szept. 1. 19:16
 3/5 anonim válasza:
Válts osztályt, sulit, ha nagyon rossz ott neked. Vagy próbáld meg figyelmen kívül hagyni. Tudom, nem lenne egyszerű, de ha megpróbálod és azt veszi észre, hogy nem érdekel téged ez a dolog, abbahagyja majd.
2014. szept. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszi,megpóbálom,igaz nagyon fel tud húzni,de Összeszedem magam és meglátjuk mi lesz
2014. szept. 1. 19:32
 5/5 anonim válasza:
Szedd össze magad, hívd félre, ahol nem hallja senki, és mond meg neki őszintén, de vagányan, hogy zavar téged, amit csinál. Mond meg neki, hogy "nem szeretnél neki semmi rosszat, de ha így folytatja, valamit neked is ki kell találnod, hogy megértse, amit mondasz." Már ettől a megnyilvánulásodtól is zavarba fog jönni és tisztelni fog.Amúgy ne menekülj el a helyzettől, mert jobb ha most tanulod meg, hogy kell ezt kezelni. Sajnos az élet ilyen, tele van a világ olyanokkal, akik akkor érzik jobban magukat, ha másokat piszkálhatnak. Tanuld meg azt, hogy az ilyen negatív megnyílvánulások mögött mindig a másik ember valamilyen frusztrációja van, és ez gyakran az önértékelési zavar. Ilyen olcsó módon akar valaki lenni a többiek szemében. Te csak ragaszkodj a jóhoz, maradj nyílt és meglátod, előbb-utóbb többen fognak tisztelni, mint akik piszkálódnak...
2014. szept. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!