Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha egy intézetben élő 16 éves...

Ha egy intézetben élő 16 éves fiatal, Facebookon átírja a lakhelyét egy másik településre(már 1 hete át van írva a lakhely) de láttam azóta majdnem mindennap itt ahol intézetben lakik. Akkor csak hülyeségből írta át a lakhelyét?

Figyelt kérdés

2021. jún. 27. 06:51
 1/10 A kérdező kommentje:
Mert ő csak 18 éves korában mehet vissza a családjához, ezért sztem csak hülyeségből írta át a lakhelyét, legalábbis remélem.....
2021. jún. 27. 06:58
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet haza szokott. Vagy csak oda huz a szive es azert irta be.
2021. jún. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem azon a településen lakott erdetileg amit beírt...
2021. jún. 27. 08:07
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor az ura lakik ott akihez szokdos 😀 vagy kitudja erdekes gyerekek azok.. ismertem parat.. szomoru eletek ezek
2021. jún. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Fiú az illető. És lehet, hogy elszökött megint mert 3 éve van intézetben és tavaly is hazaszökött egyszer, de visszavitték.
2021. jún. 27. 09:34
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez igy is fog menni ameddig be nem tolti a 18at.

Ki neked ez a fiu? Latom aggodsz erte

2021. jún. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nagyon aggódok mert a szerelmem, és mást képtelen lennék szeretni ezen a világon...

És sok embert elveszítettem már, őt nem akarom( nem csak szerelmekre gondolok a sok ember alatt.)

2021. jún. 27. 10:11
 8/10 anonim ***** válasza:

Uristen.. hat kemeny dio lehet 😅

Police.hun nincs fent?

2021. jún. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tavaly fent volt, néztem már, most nincs fent mint új eltűnt személy.
2021. jún. 27. 11:48
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj hogy ezt mondom de ha zuros csaladbol szarmazik, neki az az elet a termeszetes, ettol fuggetlenul szerethet teged, de eleg keves eselyt latok ra hogy normalis eleted lehet mellette.

Persze nem minden intezetis kannibal, de aki kannibalok kozt nevelkedett akar csak 10 evig is... hat nem tudom.

Szivbol kivanom hogy boldogok legyetek.

2021. jún. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!